Reprezentace žen na cestě do Litvy

6.8.2018

Od 19. srpna se naše reprezentace žen představí v novém složení na 1. kole Hockey Series Open v Litvě. 

První krok na cestě do kvalifikace na Olympijské hry čeká ženy již za dva týdny. od 21. do 26.8. změří reprezentace žen síly s Tureckem, Litvou, Walesem a Ukrajinou. Z pěti zúčastněných týmů postupují první 3 do druhého kola. 

Příprava je v plném proudu, a kromě odehraných přípravných zápasů proti Rakousku mají reprezentantky za sebou přípravný kemp v Rakovníku.

O prodlouženém víkendu 3. - 5.8. trénoval tým na hřišti v Rakovníku, kde si také zahrál přípravné zápasy proti dorostencům z Litic. Kromě hokeje šlo také o stmelení nově vzniklého týmu, a to jak mezi hráčkami, tak s novým realizačním týmem, který je v tuto chvíli konečně kompletní.

Hlavní trenér: Richard Kotrč
Asistent trenéra: Petr Novák a Josef Ostaš
Kondiční trenér: Daniel Hejret
Manažer: Lukáš Derbal
Fyzioterapeut: Jakub Novák
Videooperátor: Tomáš Černý

Trenér Richard Kotrč se k týmu vyjádřil takto "Jsem mile překvapen z výkonů mladých hráček, je to velký příslib do budoucna. A samozřejmě nezklamaly ani starší a zkušenější hráčky, od kterých očekávám vůdčí schopnosti a pomoc mladším méně zkušeným hráčkám zapadnout do kolektivu a rychle si osvojit herní systém." 

Tým pravidelně trénuje každé úterý na hřišti SK Slavia Praha a společně se také připravuje po fyzické stránce ve sportovním středisku Olymp pod vedením Daniela Hejreta.

Další hokejový kemp je naplánován na víkend před odletem, tedy na 10. až 12. 8. opět v Rakovníku. Finální nominace by měla být známa právě na tomto kempu. 

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Hockey Series Open > Reprezentace žen na cestě do Litvy

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...