Reprezentace ve Vídni - Rohrmax Cup

5.1.2018

5. – 7. 1. 2018 Výběr mužů i žen se účastní halového turnaje Rohrmax Cup ve Vídni v rámci přípravy na nadcházející Mistrovství světa v Antverpách a v Praze.

Ženy skončily na krásném 2. místě, na muže připadla 4. příčka.

Reprezentace žen

Trenér žen Filip Neusser k tomu dodává: "Turnaj splnil naše očekávání. Jsme za těchto 5 kvalitních zápasů po Vánočních svátcích, vděční. Klíčové zápasy proti Polsku a Rakousku jsme zvládli a můžeme být spokojeni se stoupající formou. Poslední týden se zaměříme hlavně na standartní situace a celkovou pohodu družstva před domácím mistroství Evropy."

Soupiska: Kateřina Laciná, Anna Kolářová, Jindřiška Reichlová, Klára Kyndlová, Tereza Mejzlíková, Veronika Nováková, Adéla Lehovcová, Renata Capouchová, Barbora Haklová, Štěpánka Šmídová, Anna Vorlová, Nikol Babická, Barbora Čecháková

5.1.2018

13:00 Bern (SUI) x Czech Team - 3:1 (1:0)

19:00 Czech Team x SV Arminen (AUT) - 2:2 (1:0)

• Goly: Barbora Haklová, Adéla Lehovcová
  • Po skvělém začátku a vedení v prvním poločase 1:0, zvýšení na 2:0 a do konce 12 minut. Následoval gol do naší branky a 3 minuty před koncem time out. Rakušankám se bohužel podařilo v posledních minutách vyrovnat.

Reprezentace muži

Soupiska: Pavel Hraba, Tomáš Hanus, Martin Hanus, Adam Uhlíř, Martin Lehovec, Jan Urbanec, Martin Capouch, Lukáš Plochý, Martin Seeman, Ondřej Dubina, Jakub Kyndl, David Vacek, Tomáš Procházka

5.1.2018

14:00 Czech Team x HC Lille - 12:2

20:00 SV Arminen x Czech Team - 2:2

6.1.2018

13:00 Iran x Czech Team - 7:5

19:00 Rakousko x Czech Team - 4:0 (semifinále)

Důležité odkazy

OnLine: Rohrmax Online sestřihy

Rozpis zápasů

Miroslav Semrád

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TURNAJE A ZÁPASY > Reprezentace ve Vídni - Rohrmax Cup