Semifinále ženy: SK Slavia Praha - HC Rakovník 8:1 (4:0)

7.2.2016

Praha - 7. 2. hala Podvinný Mlýn, FINAL FOUR

SK Slavia Praha – HC 1972 Rakovník 8:1 (4:0)

Rakovník vstoupil do semifinále rozpačitě a během deseti minut prohrávaly jeho hráčky již 4:0. Slavia hrála v pohodě a zdálo se, že její hráčky nic nerozhodí. Byla to až druhá část první půle, kdy rakovnické hráčky zklidnily svou hru a vyrovnaly síly na hřišti. Bohužel pro ně se jim s výsledkem nepodařilo nic udělat a tak se strany měnily za stavu 4:0. Do druhé půle vlétly rakovnické hráčky s vervou, několik šancí naznačovalo blýskání na lepší časy. Slavia se nechala zatlačit důrazem rakovnických. Pět minut do druhé půle překvapila slávistickou obranu hrající trenérka Kříženecká, když sama bez povšimnutí došla až na vrchol kruhu a snížila na 4:1. Na hrací ploše jsme v těchto minutách byli svědky vyrovnané bitvy, trvala však jen pár minut. Devět minut před koncem utkání se s ledovým klidem trefila nejlepší střelkyně nedávného ME Adéle Bížová. Na 6:1 upravila její jmenovkyně Adéla Reinosová. Nedlouho poté se Slávistky radovaly opět, když na 7:1 zvýšila Adéla Mejzlíková. Na poslední dvě minuty utkání si Slávia vyzkoušela hru bez brankářky a dokázala z ní vytěžit krásnou branku tečí , když se trefila rakovnická odchovankyně Nikola Hrachová. Druhým finalistou se tak stává tým Slávie po jasné výhře 8:1.

B: Slavia - 11 Mejzlíková Tereza, 13 Bížová Adéla, 7 Hrachová Nikola, 13 Bížová Adéla, 13 Bížová Adéla, 2 Reinosová Adéla, 12 Mejzlíková Adéla, 7 Hrachová Nikola, Rakovník - 9 Kříženecká Karolína
R: Zgraja, Holek

pozemnihokej.cz > Akce > Final four hala > 2016 > Semifinále ženy: SK Slavia Praha - HC Rakovník 8:1 (4:0)