Seminář psychologie koučování - poděkování

13.11.2012

Seminář psychologie koučování - poděkování

Předem bych rád poděkoval všem zúčastněným trenérům. Sešli jsme se opravdu ve veliké počtu. Věřím, že každému z nás byl seminář velikým přínosem a že jsme si odnesli poznatky, jak pracovat s našimi malými hokejisty po psychické stránce a jak je nabudit a motivovat ke sportovním výkonům. Bylo vidět, že pan Ženatý je odborník na správném místě.

Jak už jsem hovořil na začátku semináře, rád bych vás všechny pozval na další semináře, které se uskuteční v roce 2013, např. na téma práce s mládeží, kde školením bude provázet Horst Wein (březen-ještě není potvrzen), v květnu by se pak měl uskutečnit praktický seminář pro naše brankaře všech věkových kategorií s Pavel Hrabou, Filipem Neusserem, Pavlem Chrpou, Tomášem Hanusem a dalšími brankaři ať už reprezentačními nebo prvoligovými. V červnu 20.6. - 26.6. 2013 čeká nás také šestidenní seminář pod vedením trenéra F.I.H Rudiho Hanela. V září pak seminář za ohlédnutím našich reprezentantek a reprezentantů na ME v Aténách a Bruselu pod vedením Chrise Fausta.

Myslím, že příští rok se máme opravdu na co těšit.

O termínech, připravovaných seminář na rok 2013, vás budeme informovat na webu ČSPH.

Budeme se těšit na další hojnou účast trenérů  na seminářích v roce 2013.

 

Hezký den

Tomáš Babický 

ČSPH

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Seminář psychologie koučování - poděkování
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském