Seminář rozhodčích 28.3.2015

23.3.2015

Seminář rozhodčích 28.3.2015

Před venkovní sezónou zve komise rozhodčích trenéry, diváky, rodiče, ale hlavně hráčky a hráče na seminář rozhodčích, který se tentokrát koná v rámci přípravného turnaje žen na Hostivaři.

Seminář bude mít 2 části:

První část semináře bude v sobotu 28.3. od 10:00 do cca 12:00. V tomto bloku probereme základní pravidla pro pohyb a vystupování rozhodčího, řešení problematických situací (selfpass, trestný roh/nájezd, zvednuté míče, výhody) a odlišnosti pravidel jednotlivých kategorií mládeže od pravidel dospělého hokeje. Tato část je určena zejména pro mladé začínající rozhodčí a také pro trenéry mládeže a rodiče hrajících dětí. Rádi ale uvidíme každého, i toho, kdo si seminář přijde jen poslechnout.

Druhá část semináře bude od 12:00 do cca 15:00. Zde budeme diskutovat především sporné, stresové a jinak problematické situace na hřišti, jejich řešení a změny pravidel. Tato část je určena aktivním rozhodčím, kteří pískají soutěže od staršího žactva výše. Dále hráčům a hráčkám ve věku 17-30 let, kteří občas pískají v klubu a měli by chuť pískat letos na jaře žactvo, dorost či nižší dospělé soutěže. Také sem jsou zváni všichni, kdo mají zájem být před sezónou v obraze.

Z organizačních důvodů prosíme zájemce, aby potvrdili účast mailem: lukas.poustka@pozemnihokej.cz

-lp-

pozemnihokej.cz > Rozhodčí > Články > Seminář rozhodčích 28.3.2015

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...