Sezóna 2017/18 má své vítěze!

21.6.2018

Venkovní sezóna 2017/2018 je u konce ve všech kategoriích (kromě extraligy) a my pro Vás shrnuli výsledky.

V dorostenecké soutěži chlapců ovládli soutěž suveréně HC Mnichovice, které mají na konci sezóny na druhou Slavii náskok 19 bodů. U dorostenek hrají pouze tři týmy v celé soutěži a přesto byla liga velice napínavá. Titul získala SK Slavia Praha, ale pouze díky lepšímu skóre než HC Hostivař. 

Starší žáci naopak mají ligu rozdělenou na dvě skupiny. Skupinu A ovládli slávisté před druhou Hostivaří a Kbely. Ve skupině B získal titul Rakovník, druhé místo patří HC Bohemians a třetí Liticím. Ze skupiny C vzejde celkový vítěz soutěže. Na prvním místě skončila SK Slavia Praha, před druhou Hostivaří a třetím Rakovníkem. 

V soutěži strarších žákyň slavila SK Slavia Praha, stříbrné byly hráčky HC Bohemians a třetí místo putovalo do Plzně-Litic.

Mladší žáci mají stejný formát soutěže jako starší žáci. Ve skupině A zvítězil tým HC Mnichovice A, před Presidentem a Hostivaří. Skupinu B těsně zvítězili Litice A, před B týmem Mnichovic a Kbely A. Ve skupině C, která rozhoduje o mitrovském titulu, zvítězily Mnichovice A, před Liticemi A a Presidentem. 

Ligu mladších žákyň ovládli s náskokem 20bodů HC Mnichovice, před druhým Hradcem a třetí Bohemkou. 

Extraliga mužů a žen se dohrává o víkendu 23. a 24. června v Rakovníku.

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Sezóna 2017/18 má své vítěze!
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...