Sezóna 2018/19 již klepe na dveře!

5.9.2018

Sezóna 2018/19 již klepe na dveře!

Kluby mají za sebou letní přípravu a již tento víkend se utkají na ostro v nové sezóně. 

Extraliga mužů začíná 8. 9. a ve skupině A změří síly Slavia Praha s Bolevcem a Rakovník se Šenkvicemi. Skupinu B zahájí Hostivař proti Presidentu, Praga proti Liticím B a v neděli 9. 9. se představí úřadující mistr HC Bohemians proti Hradci Králové. 

Extraliga žen má nabitý program v sobotu 8. 9., kdy se hrají hned tři utkání prvního kola. Rakovník přivítá na domácí půdě Litice, Slavia se utká v pražském derby s Bohemians a do Hradce Králové přijede Praga. 

Dorostenci mají před sebou v několika případech hned dvojkolo. Hráči Hostivaře se v sobotu utkají s Liticemi a v neděli si oba týmy zahrají znovu. Litice proti Rakovníku a Hostivař proti Slavii.

Dorostenky začínají až v neděli 9. 9., jmenovitě Hostivař proti Liticím a Praga proti Bohemians.

Starší žáci skupina A má před sebou sobotní turnaj, kde nastoupí nejprve Kbely proti Liticím B a President proti Budějovicím, dále Slavia proti Kbelům, Litice B proti Presidentu a v posledním zápase dne Budějovice proti Slavii. První zápas se hraje od 13:00.

Starší žáci skupina C má na sobotu rozlosování: Rakovník proti Bohemians, Mnichovice proti Olomouci, Rakovník proti Mnichovicím a Bohemians proti Olomouci. První zápas začíná od 11:00.

Starší žákyně Bohemians přivítají na hřišti Mnichovice a Praga změří síly s Hostivaří.

Mladší žáci A mají turnaj na programu na 9. 9., kde se utkají Hostivař s Jičínem, Hradec Králové s Kadaní, Mnichovice A s Hostivaří, Jičín s Hradcem Králové a Kadaň s Mnichovicemi A. Turnaj začíná v 11:00.

Mladší žáci B hrají také 9. 9., od 10:00 změří síly Kbely s RSC, Bolevec s Olomoucí, Litice A s Kbely, RSC s Bolevcem a nakonec Olomouc s Liticemi A. 

Mladší žáci C mají stejný časový harmonogram. K prvnímu zápasu nastoupí Mnichovice B proti Liticím B, dále pak Rakovník proti Slavii, President proti Mnichovicím B, Litice B proti Rakovníku a Slavia proti Presidentu. 

Mladší žákyně hrají turnaj také 9. 9., začátek je plánován na 14:00. Bohemians nastoupí proti Kbelům, Hostivař hraje s Rakovníkem, Slavia s Pragou, poté Bohemians s Hostivaří, Kbely s Pragou a Rakovník proti Slavii. 

Přijďte podpořit své favority a vytvořit kulisu, která patří ke každému sportu. 

Úplné rozlosování sezóny 2018/2019 naleznete zde.

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Kluby > Sezóna 2018/19 již klepe na dveře!
Loading...

Kluby

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Kluby

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...