Shrnutí Velikonočního kempu

21.4.2017

Ve čtyřech dnech stihla reprezentace žen odtrénovat 4 tréninkové jednotky, sehrát tři přípravná utkání proti Walesu a naladit se zpět na vlnu mentálního kouče Radima Valigury.

Tréninky byly zaměřeny především na herní systémy, situace v kruhu a přihrávky. Tým systémově navazuje na světovou ligu ve Valencii, i kádr z Valencie zůstal pospolu, doplněn dalšími hráčkami, které jsou ve výběru.

Zápasy proti Walesu nepřinesly ani jednu výhru. I přes dvě prohry 0:1, 0:5 a remízu 1:1 zůstává trenér Filip Neusser pozitivní. „Máme před sebou velkou část přípravy, kde se budeme hře hodně věnovat. Momentálně jsou holky v atletické přípravě a musí dokázat přenést sílu a rychlost do zápasu. V průběhu kempu jsme toho hodně natrénovali, posunuli jsme se zase dál i v přípravě s mentálním koučem a na to se pokusíme navázat.“

Hráčky se nachází uprostřed cyklu fyzické přípravy, a proto velká část jejich pozornosti jde právě tímto směrem. Cílem soustředění bylo, jak využít aktuálního náročného procesu pro zvýšení efektivity vnímání a pohotovosti herního rozhodování v rostoucí fyzické únavě, tak i zároveň absolvovat tento proces bez zranění. S Radimem Valigurou hráčky pracovaly na nastavování svých individuálních cílů a vlastních návrhů na způsob jejich dosahování.

Další kemp je naplánován na 13. a 14.5.

Loading...

Road to Amsterdam

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Road to Amsterdam

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...