Širší nominace dívek U16 a U18 na ME 2016

16.2.2016

Praha, 16. 2. 2016 - Reprezentace dívek U16 se zúčastní ME Hockey5 v PRAZE v termínu 5. 7. - 9. 7. 2016. Reprezentace dívek U18 se zúčastní ME ve skotském městě GLASGOW v termínu 24. 7. - 30. 7. 2016. 

V plánu přípravy jsou celodenní tréninky konané na hřišti SK Slavia Praha v termínech: 4. 3., 8. 4., 4. 5., 25. 5., 3. 6., 22. 6., 13. 7., 19. 7.

Do širší nominace byly nominovány hráčky:

dívky U18

1. Babická Nikol – SK Slavia Praha  
2. Kučerová Michaela - SK Slavia Praha
3. Kučerová Veronika - SK Slavia Praha
4. Nováková Natálie - SK Slavia Praha
5. Žaludová Barbora –SK Slavia Praha
6. Chytrá Barbora - Slavia Hradec Králové
7. Riedlová Pavlína – Slavia Hradec Králové
8. Kolářová Anna – HC 1946 Praga
9. Vybíralová Monika – HC 1946 Praga
10. Polanská Tereza – HC 1946 Praga
11. Hanzlová Karolína – HC 1972 Rakovník
12. Kopřivová Veronika  - HC 1972 Rakovník
13. Kopřivová Tereza (GK) – HC 1972 Rakovník
14. Stehlíková Michaela  - HC 1972 Rakovník
15. Treglerová Barbora – HC 1972 Rakovník
16. Jelenová Adéla – HC Hostivař
17. Jordánová Anna – HC Hostivař
18. Krausová Michaela (GK) – HC Hostivař
19. Holubcová Tereza – HC Hostivař
20. Šanková Lucie – HC Hostivař
21. Hoštičková Kateřina – TJ Mnichovice
22. Pažitková Barbora – TJ Mnichovice
23. Kopecká Martina (GK) – HC Bohemians Praha

 

dívky U16

1. Kadlecová Eliška – SK Slavia Praha
2. Šmídová Magdaléna – SK Slavia Praha
3. Hájková Natálie – SK Slavia Praha
4. Nováková Natálie – SK Slavia Praha
5. Nikki Lynch GK – SK Slavia Praha
6. Hrdličková Anna – HC 1946 Praga
7. Andresová Petra – HC 1946 Praga
8. Andresová Michaela – HC 1946 Praga
9. Semerádová Zuzana – HC 1946 Praga
10. Jeriová Alena – HC 1972 Rakovník
11. Bašová Kateřina – HC 1972 Rakovník
12. Somolová Tereza – HC 1972 Rakovník
13. Halamová Zuzana – HC Hostivař
14. Holubcová Tereza – HC Hostivař
15. Houšková Tereza – HC Hostivař
16. Průchová Klára – TJ Plzeň-Litice
17. Kožíšková Adéla – TJ Plzeň- Litice
18. Duchková Lucie – TJ Plzeň-Litice
19. Dolívková Lucie – TJ Plzeň-Litice
20. Linda Matoušková GK – TJ Mnichovice

Trenéři mohou podle aktuální formy hráček případně soupisku rozšířit o další nové hráčky.

Realizační tým:

Trenér: Petr Bodnár
Asistent trenéra:  Nocar Lukáš

Manažer týmu: Kamila Dukátová
Fyzioterapeut: Iveta Pokorná
Video:  Tomáš Černý

Za realizační tým dívek  U16 a  U18

Kamila Dukátová

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 holky > Širší nominace dívek U16 a U18 na ME 2016
Loading...

Reprezentace U18 holky

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Reprezentace U18 holky

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...