ME U18 dívky-4.den

12.7.2013

Přišel čtvrtý turnajový den a s ním také naše důležitá zkouška. Porazit španělky a následně bojovat o postup do divize A. To byl náš vytyčený a jasný cíl.

Příprava na tento den probíhala podobně jako na bělorusky. Po příjezdu do sportovního aréalu jsme na modro-růžový skvost vstoupily pravou nohou a zápas mohl bez problémů začít. První poločas jsme dodržovaly dané pokyny, ale naše vlastní chyby nás dostaly do problémů. Španělky nám nadělily pět výborně vstřelených gólů, na které dokázala z rohu odpovědět Anička Vorlová dorážkou.

I přes nepříznivé skóre jsme se snažily hrát hokej hodný našim schopnostem, ale přišly mnohem větší propady a individuální chyby. Zbývalo asi patnáct minut do konce a naše útočící hvězdička Míša Vostárková si nepřijemným střetem s protihráčkou vysloužila výlet s kolenem do místní nemocnice.

Zápas skončil 7:1. Je veliká škoda, že jsme nedokázaly prodat to, co v nás je a co jsme ukázaly proti běloruskám. Španělky hratelné byly, ale my jsme si to pokazily sami. Teď se musíme vzchopit a ukázat italkám krásu českého hokeje!

Zápas nás čeká přesně v pravé nedělní poledne, tak nám držte palce.