Školení trenérů 2010

24.7.2010

Trenérsko metodická komise při Českém svazu pozemního hokeje si Vás dovoluje oslovit a pozvat na ŠKOLENÍ A PRODLOUŽENÍ ATESTACE TRENÉRŮ IV. A III. TŘÍDY.

Trénujete a schází Vám metodické materiály?

Uvažujete se stát trenérem pozemního hokeje, ale nevíte jak začít?

Schází Vám síla, motivace odhodlání do další trenérské práce?

Chcete se vzdělávat a nevíte kde?

To jsou na první pohled těžké otázky, ale velmi jednoduché odpovědi. Trenérsko metodická komise je tu pro Vás. Trenérsko metodická komise má řešení!

Víme jak na to, máme materiály, poskytneme podporu, ukážeme Vám cestu!

Trenér není lehká pozice. Zvláště pro začínající trenéry, kteří pozemní hokej buď hráli, nebo jsou rodiči dětí, co hokej již hrají. Čas od času se stane, že takový dostane chuť zkusit něco nového, postupovat výše a vyhrávat a vychovávat. Nerudovská modifikovaná otázka kde začít je hned na prvním místě. Nerozhodnost má za následek, že se člověk k takovému kroku ani neodhodlá, protože se bojí neúspěchu. Ale na to je jednoduchý recept. Pokud něco neumím, naučím se to. Nebo alespoň udělám první kroky, abych věděl, znal a uměl začít.

Trenér není lehká pozice. Každý, kdo již nějaký ten pátek trénuje, to moc dobře zná. Naučit hráče hrát podle představ je občas velmi obtížné. Jak jim to sdělit? Jak je to naučit? Jak je opravit a jak nejlépe zhodnotit svoji práci jestli to dělám dobře? Přijdou na mysl občas pochybnosti a nejistota, ale není nic jednoduššího, jak jí nedát šanci. Čím? Ptáte se? Proškolením. Opakování je matka moudrosti a pokaždé se člověk dozví něco nového. Jak a kdy? Dočtete se dále.

Trenérsko metodická komise proto vyhlašuje školení trenérů nejen pro adepty IV. a držitele III. trenérské třídy, ale i pro všechny laické zájemce, kteří se chtějí dozvědět o pozemním hokeji více a kteří nemají ambice stát se trenérem. Naše školení je otevřeno všem a pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, vzdělání a ambicí.

Proto neváhejte!

Žádný učený z nebe nespadl, a i když v apatyce nekoupíte, u nás máme vždy skladem!!

Soubor:
Skoleni_treneru_prihlaska.pdf
Popis:
Přihláška na školení trenérů 2010
Formát:
pdf
Velikost:
91kB
Soubor:
Skoleni_treneru_program.pdf
Popis:
Školení trenérů 2010 - program
Formát:
pdf
Velikost:
91kB
pozemnihokej.cz > Trenéři > Školení > Školení trenérů 2010
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském