Last minute - Školení trenérů

11.8.2010 Termín návratky se blíží!!

Vážení trenéři, vedoucí družstev, organizační pracovníci a zástupci oddílů a družstev, Vážení hráči i rodiče!

dovolte abych Vás touto cestou informoval o posunutí termínu pro zasílání návratek na školení trenérů III. a IV. třídy, které zároveň slouží nejen k získání trenérské třídy ale v mnoha směrech přinese Vám trenérům a oddílovým trenérům nové poznatky, opráší ty staré a snad i se nabije motivačné akumulátor ve Vaší práci.

Na základě četných dotazů a žádostí jsme posunuli termín pro zasílání návratek na školení (seminář) trenérů na 15. srpna 2010 (možno i do 20. 8 neboť ot je den, kdy musíme nahlásit počet míst v Nymburku). Návrtaku můžete posílat jak na adresu ČSPH tak i na mou. Viz přílohy.

Rád bych využil příležitosti, kdy se na školení uvidíme i v nočních hodinách a seldl si s Vámi v neformální diskuzi a zjistil, co Vám nejvíce chybí, znal Vaše problémy, radosti i strasti, abych mohl co nejptimálněji v budoucnosti tyto překážky odstraňovat a činit Vaši práci příjemnější - jednodušší - radostnější. Pokud máme zlepšit komunikaci oddílů se svazem a naopak myslím si, že v tomto případě se nabízí ta nejoptimálnější příležitost a šance jak toho využít. Pokud Vám to nebude vadit informujte o školení i své hráče, svěřence, neboť zde je třeba hledat nové trenérské kapacity. Mezi svými členy.

Sportu zdar a trénování zvlášť!!

 

Dušan Hrazdíra
předseda TMK

Soubor:
Návratka školení 3.doc
Popis:
Návratka
Formát:
doc
Velikost:
30kB
Soubor:
pozvánka - oslovení školení 2.doc
Popis:
Pozvánka
Formát:
doc
Velikost:
46kB
Soubor:
Verbung školení 1.doc
Popis:
Motivační dopis
Formát:
doc
Velikost:
34kB
Soubor:
program školení 4.xls
Popis:
Předběžný program
Formát:
xls
Velikost:
32kB
školení atletikaškolení atletika
školení atletika
školení praxeškolení praxe
školení praxe
Školení teorieŠkolení teorie
Školení teorie
pozemnihokej.cz > Trenéři > Školení > Last minute - Školení trenérů

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském