SKS muži - Cardiff & Met (WAL) 1:1 (0:0)

15.5.2016

Praha 15. 5. 2016 - Zápas začal postupným oťukáváním obou mužstev. Více ze hry měl Cardiff po celou první půlku. Slavia měla jeden roh v první půli, kde Jakub Kyndl trefil gólmanovi žebra. Kluci si začali důsledně plnit taktiku až před první půlkou. Poločas skončil 0:0.

Ve druhém poločase na Slavii Cardiff vletěl v prvních 3-5 min, kluci nástup Cardiffu dobře zvládli a po celý druhý poločas již měli naši kluci více ze hry a důsledně začali dodržovat taktické věci a důsledně napadat soupeře při rozehrávce, zdvojovat se a prostě bojovat. Celý tým bojoval za výhru jako jeden muž. Ve druhé půli okolo 51 minuty dal Cardiff gól ze hry po velikém závanu u naší branky. Poté o 5 min později vyrovnal z penalty David Vacek. Cca 3 min před koncem byl Cardiffu písknut první roh a poté na následovala penalta. Tomáš Hanus chytil a začali jsme hrát bez brankáře power play. Někdy okolo 2 min před koncem měl Martin Hoffmann vyloženě gólovou šanci, kdy sám před branou trefil o metr vedle. Ve druhém poločase kluci Cardiff uběhali! Cardiff před koncem chytali křeče. Dle slov Tomáše Babického kluci druhý poločas hráli moc dobře a je na ně hrdý

B: David Vacek

pozemnihokej.cz > Kluby > Články > SK Slavia Praha > SKS muži - Cardiff & Met (WAL) 1:1 (0:0)