SKS ženy - University of Edinburgh HC 1:0 (0:0)

15.5.2016

Praha 15. 5. 2016 - V druhém zápase hráčky čekal tým ze Skotska. V prvním poločase byly k vidění šance na obou stranách, avšak poločas skončil remízou 0:0. Ve druhém poločase se Slavii podařilo dostat se do vedení krásnou tečí Adély Bížové. V posledních minutách měly Skotky velkou golovou šanci, kterou neproměnily a tak se radujeme z výhry 1:0.

Muži Slavie měli včera v Glasgow volný den, který vyplnili dopoledním tréninkem, fanděním sešívaným kolegyním bojujícím v Praze a studiem hry jejich pro dnešního soupeře z velšského Cardiffu, který rozmáznul italské Bra 7:0.
Odpoledne se k týmu připojila i baskická posila Ander Ortega, který si zatím v Praze plnil náročné studijní povinnosti, takže dnes od 13:15  proti Cardiffu. Držte palce a SKS do toho!!!

pozemnihokej.cz > Kluby > Články > SK Slavia Praha > SKS ženy - University of Edinburgh HC 1:0 (0:0)