Skvělá zpráva z Hradce Králové

22.11.2011

Právě se k nám dostala úžasná zpráva z Hradce Králové o získání finančních prostředků na vybudování nového hokejového areálu. Mluvil jsem s předsedou klubu Milanem Nejedlým, který nadšeně hovořil o plánech týkajících se finální podoby stavby.

Nebude to jen hokejové hřiště, ale vybudován bude celý sportovní areál. Je to sen všech klubů, mít nejen hřiště, ale také zázemí, kde můžou hráči a diváci společně trávit čas. Pokud vše půjde jak má, stavět se začne v dubnu 2012.

Jsem velmi rád, že za krátkou dobu po Mnichovicích dokázal další oddíl, že jde opravdu vše, pokud chceme. HC Hradec Králové je pro mě krásným příkladem vytrvalosti. Vím, jak dlouho již jednají s mnoha subjekty, aby získali podporu pro jejich plány. Rád bych touto cestou poděkoval předsedovi klubu Milanu Nejedlému, který společně s Markem Machutem,výborem a týmem dobrovolníků věřil v tento projekt a vložili do něj své síly a čas. Zároveň bych rád poděkoval městu Hradec Králové, který pozemní hokej zvolil jako prioritu. Naší snahou jménem Svazu bude se v budoucnosti podělit s Hradcem Králové o (mezinárodní) turnaje. Vím, že nás ještě čeká mnoho měsíců, ale již dnes se těším na slavnostní otevření areálu a věřím, že si všichni užijeme spoustu hezkých chvil na novém hřišti.

Ještě jednou děkuji oddílu Hradec Králové a přeji Vám hodně sil do práce,která Vás ještě čeká.

 

Gino Schilders, předseda ČSPH

pozemnihokej.cz > Kluby > Kluby a jejich novinky > TJ Slavia Hradec Králové > Skvělá zpráva z Hradce Králové
Loading...

TJ Slavia Hradec Králové

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

TJ Slavia Hradec Králové

Stránkování

12 3 4 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...