Rakovník v mužské extralize stále stoprocentní!

21.12.2015

Praha - Druhé kolo mužské extraligy přineslo v hale pražské Slavie líté boje, ze kterých rezultovaly zajímavé výsledky. Neporaženi odcházeli po dvou soubojích jak domácí, tak také Rakovník, jenž stále neokusil chuť porážky.

 

TJ Slavia Hradec Králové - HC Bolevec 3:3
Úvodní zápas Hradce s Bolevcem byl ve znamení gólem nedokončených akcí, pomerně líbivého hokeje, remíza nakonec spravedlivá.

HC Bohemians - HC Rakovník 5:6
Velmi vyrovnané klání, kdy na sebe narazily týmy s podobným stylem. Rozhodl chtíč a větší vůle Rakovníka jít si za vítězstvím.

SK Slavia Praha - TJ Plzeň Litice 4:2
V zápase Slavie a Litic jsme byli svědky rychlé a místy nepřesné hry, která se přelévala ze strany na stranu. Zvítězila slávistická trpělivost a vyšší úspěšnost proměňování šancí, zejména zásluhou hattricku Jana Urbance.

HC Rakovník - TJ Slavia Hradec Králové 9:3
Jednoznačný průběh prvního poločasu, který Rakovník jasně ovládl. V druhém poločase už na stejný výkon Rakovník nenavázal i díky zlepšené hře Hradce. Ale zlepšení Hradci pomohlo už jen ke kosmetické upravě.

TJ Plzeň Litice - HC Bolevec 6:4
Zápas začal minutou ticha za v sobotu zesnulého matadora Bolevce Josefa Pravdu. Bolevečtí sice Litice potrápili, ale na body to nestačilo a Litice nakonec plzeňské derby vyhrály.

SK Slavia Praha - HC Bohemians 4:3
Ze strany Bohemians podobně jako s Rakovníkem velmi vyrovnaný zápas, který zprvu vypadal jako skvělá taktická bitva podpořená skvělými výkony obou gólmanů. Slavia pokaždé vede, Bohemians však vždy našli odpověď. Ani z tohoto duelu nevytěžila Bohemians žádný bod, když slávistický gól v závěrečné minutě zajistil sešívaným těsné vítězství.

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga muži > Rakovník v mužské extralize stále stoprocentní!
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...