Slavia ani Praga svůj postupový sen nedotáhly

14.6.2011

Bra - Postupový sen českých týmů mít alespoň jeden tým příští rok v Club Champions Trophy se bohužel nesplnil. Praga nejdříve nestačila na italské Lorenzoni a následně Slavia prohrála s litevskou Gintrou.

HC Praga - HC Lorenzoni  0:1 /0:0/
63. Savenko 

V utkání měly Italky velkou převahu. České hráčky se stáhnuly na svou polovinu a vyčkávaly na soupeře. Ten měl v utkání několik velkých příležitostí, ale nedokázal je proměnit. Italky byly odměněny za svou aktivitu necelých osm minut před koncem, kdy se po rychlé akci prosadila Savenko. Pražanky bohužel již nedokázaly najít recept na soupeřovu obranu a zůstaly tak za branou postupu.

 

SK Slavia Praha - Gintra Strekte Universitas  2:3 /0:2/
53. Šípalová, 63. Bížová - 13. Kalinauskaite, 34. a 50. Grubliaskaite

Slavia se v počátku prvního poločasu nezvykle zatáhla a praktikovala hru "od půle". To jejich hráčkám evidentně nesvědčilo a tak se nebylo čemu divit, že po poločase prohrávaly slávistky o dvě branky. Když dvacet před koncem vstřelily Litevky svou třetí branku z trestného rohu, vypadalo to, že už není o co hrát. Sešívané hráčky ale zabojovaly a vytáhly svou obranu vysoko na polovinu soupeře, odměnou jim byly dvě branky. Bohužel to ale bylo vše, co zvládnuly, a tak bylo jasné, že Česko bude i v příští sezoně bez Club Champions Trophy.

-jam-

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Kluby > Kluby a jejich novinky > SK Slavia Praha > Slavia ani Praga svůj postupový sen nedotáhly
Loading...

SK Slavia Praha

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 
Loading...

SK Slavia Praha

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...