Smutná neděle přinesla zklamání.

7.9.2014

Hradec Králové - Čeští reprezentanti nepotvrdili své ambice a budou muset čekat na další vývoj v ostatních skupinách Olympijské kvalifikace. Jistotu postupu do dalších kol mají Bělorusové a Francie.

ČR – Slovensko 4:1 (1:0)

Češi si připsali proti Slovensku povinnou výhru, díky které končí na druhém místě. Bude tak muset čekat na výsledky dalších skupin pro jistotu svého postupu do dalšího kola WL. Nicméně dle dostupných výsledků a předpokladů by si naši reprezentanti měli v druhém kole zahrát. Místem turnaje bude jeden z trojice Singapur, JAR nebo USA. Češi se v dnešním utkání dlouho nemohli výrazněji prosadit, nicméně se konečně prosadil dvakrát Plochý a reprezentanti vcelku v poklidu dokráčeli k výhře. Slováci však nepředvedli vůbec špatný výkon a dovolím si tvrdit, že účast jejich hráčů v české extralize by znamenala jedině přínos.

ČR – Rakousko 0:1 (0:1) 

České reprezentantky sehrály smolné utkání, které však lemoval jeden podobný faktor jako v minulých utkáních Světové ligy – slabý první poločas. Rakušanky tak utekly do vedení a našim hráčkám se i přes velkou řadu šancí nepodařilo skórovat. Resultovalo z toho nakonec až příliš přísné třetí místo, které však zaručuje velkou pravděpodobnost postupu do dalšího kola WL. Češky však budou na definitivu muset čekat – a to minimálně do konce září. Druhé kolo Světové ligy se bude konat v Irsku, Uruguayi a Indii.

m: Bělorusko - Ukrajina 2:1 s.n.
z:   Francie - Turecko 5:1

Tabulka muži:

1. Bělorusko 11b.
2. ČR 9b.
3. Ukrajina 7b.
4. Slovensko 3b.
5. Litva 0b. 

Tabulka ženy:

1. Francie 7b.
2. Rakousko 6b.
3. ČR 5b.
4. Turecko 0b.

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Smutná neděle přinesla zklamání.
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...