Sobota přinesla Čechům jen radost!

7.9.2014

Hradec Králové - Čeští reprezentanté měli v sobotu svůj den. Muži nejdříve porazili Ukrajinu a ženy je poté následovaly výhrou s Tureckem. Oba týmy tak mají nakročeno za postupem do dalšího kola Světové ligy.

ČR - Ukrajina 4:2 (1:2)

Češi si prakticky zopakovali začátek utkání jako proti Bělorusku - rychlá branka, nicméně poté přenechání iniciativy a otočení výsledku do poločasu. Nicméně druhé dějství se neslo v jiném duchu než s Bělorusy - a to zejména díky střelecké potenci Jakuba Kyndla, který nasázel nebezpečným Ukrajincům hattrick. Zaplněné tribuny aplaudovaly a Češi se díky tomuto výsledku udržely v boji o přímý postup do dalšího kola Světové ligy.

ČR - Turecko 4:1 (1:1)

Kdo čekal jednoduchý zápas, musel se divit. Tým, jemuž české reprezentantky nasázely ještě před čtyřmi roky na ME přes deset branek se prezentoval kvalitním výkonem založeným na dobré technice a fyzické připravenosti. Češky spálily na záčatku utkání několik šancí a udeřilo na druhé straně. Do poločasu ještě stačila vyrovnat Bížová, nicméně druhé dějství bylo opět vyrovnané. Českým reprezentantkám však patřil konec utkání, kdy se v rozmezí 12 minut stačily třikrát prosadit a před frenetickými tribunami měly možnost křepčit radostí. V zítřejším utkání proti Rakousku tak budou mít k prvnímu místu ve skupině nejblíže.

m: Bělorusko - Litva 5:0 (4:0)
z:   Rakousko - Francie 0:2 (0:1) 

Tabulka muži:

1. Bělorusko 9b.
2. ČR 6b.
3. Ukrajina 6b.
4. Slovensko 3b.
5. Litva 0b. 

Tabulka ženy:

1. ČR 5b.
2. Francie 4b.
3. Rakousko 3b.
4. Turecko 0b.

°Do další fáze kvalifikace o OH postupuje pouze vítěz skupiny plus nejlépe postavené týmy na druhých místech. 

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Sobota přinesla Čechům jen radost!
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...