Soupeři ČR o olympiádu byli oznámeni! Bude to těžké, ale hratelené!!!

13.11.2011

Soupeři ČR o olympiádu byli oznámeni! Bude to těžké, ale hratelené!!!

Lausanne - Čechům byli dnes před pár minutami vylosováni soupeři o olympiádu. Jedná se o těžký los, který však za dobrých okolností může skončit senzací.

Češi byli nalosování do skupiny v Japonsku. Od 25.4.2012 do 6.5.2012 se utkají v Kakamigahaře kromě domácích Japonců se Španělskem, Kubou, Rakouskem a Čínou.

Ze šestičlenné skupiny, kde se utkají všechny týmy každý s každým, postoupí dva nejlepší do finále. Právě tento finálový zápas rozhodne o vítězi této kvalifikační skupiny, který postoupí přímo na Olympijské hry v Londýně 2012.

Kromě "české" skupiny se hrají další dva kvalikační turnaje. V New Delhi v Indii nastoupí domácí borci proti Kanadě, Francii, Polsku, Egyptu a USA. Z turnaje v irském Dublinu vzejde vítěz ze šestice Korea, Malajsi, Irsko, Rusko, Chile a Ukrajina. 

Zeptali jsme se na čerstvé dojmy jednoho z koučů českého národního týmu Petra Troníčka. "Na los jsme dlouho čekali a dnes se dočkali. K soupeřům se nechci zatím konkrétně vyjadřovat, nicméně při pohledu na rozlosování musím říct, že máme zřejmě nejhratelnější skupinu. Ač respektuji sílu všech našich oponentů, tak naděje na finále je reálná. A v něm to bude jen o jednom zápase. Jsem také rád, že se nás týká až poslední kvalifikační termín, budeme mít tím pádem dost času na kvalitní přípravu. Stále platí to, co jsme započali na ME na Ukrajině. Žijeme si svůj malý sen o hrách s pěti kruhy ve znaku", svěřil se pár minut po losu český kouč. 

Podotkněme, že kvalifikaci na olympijský turnaj si již zajistily národní týmy Austrálie, Argentiny, Belgie, Německa, Velké Británie, Nového Zélandu, Pakistánu, Holandska a Jižní Afriky. 

připravil Jakub Mejzlík

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > Soupeři ČR o olympiádu byli oznámeni! Bude to těžké, ale hratelené!!!
Loading...

Archiv akcí

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Archiv akcí

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...