Soustředění U21 a ženy Mannheim

10.1.2013

Soustředění U21 a ženy Mannheim

O tom, jak nejlépe strávit "vánoční svátky" v klidu, mohou vyprávět pozemní hokejistky, které se vydaly do sousedního Německa na soustředění. Ženská reprezentace spolu s juniorkami do 21 let absolvovaly od 27.- 30. prosince důležité soustředění před halovým mistrovstvím Evropy. Přesněji jsme navštívili i s naším německým trenérem Chrisem Faustem hokejový areál velmi známého klubu Mannheimer HC.

Pro U21 bylo toto soustředění velmi důležité. Během dvou dnů jsme dokázaly svou vlnu zmatenosti na hřišti posunout o kousek výš a začaly jsme chápat systém, který po nás náš trenér Chris Faust požaduje. Sehrály jsme dvě utkání se staršími hráčkami z národního týmu, ochotně s námi přijely na soustředění o den dříve a za to jim děkujeme.

První zápas nás sice "vykleply", ale ve druhém zápase jsme dokázaly vytvořit mnoho šancí, některé skončily úspěšně. Hlavním cílem soustředění bylo získat zkušenosti od starších hráček, které působí v národním týmu žen a to se nám aspoň trochu povedlo. V sobotu 5. ledna nás čekala další cesta do Německa. A to do města Böblingen, kde jsme sehrály přípravný turnaj.

Na soustředění jsme však nejely trénovat jen my "mlaďošky", ale během druhého dne se k nám připojil zbytek národního týmu, který se druhý den utkal s rakouským celkem, avšak na venkovním hřišti. Celkem byly zápasy tři. Zápasy a tréninky národního týmu byly přípravné na nadcházející druhé kolo Světové ligy, které se sehraje ve Valencii.

 

Míša Turková

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 ženy > Soustředění U21 a ženy Mannheim
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...