Sportways, speciální nabídka kempů

16.1.2018

Chceš se účastnit nejznámějšího hokejového kempu na světě? Chceš ušetřit 50% ze základní ceny?

Minulý rok jsme nabídli několika hráčům 50% slevu na holandský kemp Sportways. A letos se akce opakuje. A to především díky loňským účastníkům a jejich pozitivním hodnocením, které nám po ukončení kempu zaslali. Každý z nich považuje Sportways kemp za jeden z nejlepších hokejových zážitků. Ostatně, přečíst si o tom můžete zde.

Letos tedy opět hledáme tři hráče nebo hráčky ve věku 10 až 15 let a navíc také jednoho brankáře ve stejném věku, který se zúčastní kempu Martijna Drijvera. 

Volné je také místo pro trenéra, který má energii, dobrou angličtinu a chce se nejen zdokonalit, ale také předat své nabytě zkušenosti dál. Minulý rok se zúčastnila Karolína Patterson, která si z kempu přivezla mnoho cenných zkušeností.

Sportways Eurohockey kemp 10 až 15 let, v termínu 12. - 18. srpna 2018

https://cz.sportways.com/en/camp/amsterdam-7-euro-hockey-camp

Sportways Drijver gólmanský kemp 10 až 15 let, v termínu 15. - 21. července 2018

https://cz.sportways.com/en/camp/amsterdam-3-drijver-elite-goalie-camp

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se zúčastnit jednoho z nabízených kempů, zašlete email nejpozději do 15. února, na , kde vám poskytneme více informací. Pro účast je nutná angličtina na základní úrovni.

Při větším počtu uchazečů, vybere tři kandidáty a jednoho brankáče Český svaz pozemního hokeje. 

Pokud nezapadáte do věkové kategorie, ale rádi byste se nějakého kempu zúčastnili, podívejte se na stránky www.sportways.com a vyberte si ze široké nabídky. 

 

Těšíme se na vaše emaily,

Gino Schilders

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Mládež > Sportways, speciální nabídka kempů

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...