Šťastný nový rok 2011

1.1.2011

Šťastný nový rok 2011

Milí hokejoví přátelé, chtěl bych Vás přivítat v novém roce. Rok 2010 je za námi, ale právě ten následující nám přinese další příležitosti k tomu, abychom si společně mohli užít nádherné momenty nejenom na hřišti, ale i mimo něj s rodinou a přáteli.

I když je stále těžší získat dostatečné finance a nadšence pro sport, věřím, že společně to zvládneme a budeme táhnout náš sport dál dopředu. Ačkoliv jsme se v loňském roce potýkali s nějakými problémy, mám radost, že jsem mohl zažít i spoustu skvělých momentů, které potvrdily moje přesvědčení, že jsme se vydali na správnou cestu. Je mi jasné, že ne každý z Vás se ztotožnil se všemi kroky, které jsme učinili. Změna ale znamená často i nepopulární řešení.

Vím, že je mezi námi spousta těch, kteří našemu sportu věnují hodně času a energie, moc bych si ale přál, aby nás bylo v příštím roce ještě víc, aby se další lidé zapojili do jednotlivých komisí, které máme. Hledáme ochotné lidi hlavně do komise Propagace, OTA a Rozvoj. Pomůže nám i jenom několik hodin měsíčně. Pokud máte zájem o jakoukoliv pomoc či podporu, nebo máte nějaké zajímavé nápady, prosím, dejte mi vědět, protože bez Vás to nezvládneme.

Ještě jednou Vám přeji šťastný rok 2011 a těším se na společné chvíle s Vámi. Zároveň bych Vás chtěl pozvat na největší sportovní událost roku 2011 v České republice - halové mistrovství Evropy juniorů, které začíná v hale Slavie 14. ledna. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Děkuji

Gino Schilders

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Šťastný nový rok 2011

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...