Střídání v čele komise rozhodčích

12.3.2011

Od jarní části sezony došlo v komisi rozhodčích ke změně na postu jejího předsedy. Odcházejícího šéfa komise Jakuba Mejzlíka nahrazuje Roman Štěpnička.

Roman převzal po Jakubovi agendu již na přelomu tohoto roku a měl proto dostatek času na přípravu na tuto funkci. "Bohužel jsem časově velmi zaneprázdněn a nemám možnost věnovat se funkci předsedy komise rozhodčích naplno. Jsem si vědom důležitosti této funkce a nerad bych dělal věc jen "na půl plynu", proto jsem se rozhodl najít za sebe vhodného kandidáta. Oslovil jsem Romana, který následně prošel výběrovým řízením, kde byl shledán jako nejvhodnější kandidát. Věřím, že spolu s týmem okolo sebe dokáže vytvořit fungující prostředí pro vývoj rozhodčích všech kategorií", sdělil odcházející předseda komise Jakub Mejzlík.

"Jsem rád, že Roman posílí předsednictvo ČSPH. Máme před sebou velkou výzvu najít a motivovat nové rozhodčí, zabezpečit chod všech utkání a vytvořit tým rozhodčích, kteří budou respektovaní jak mezi hráči, tak i trenéry. Rád bych poděkoval Jakubovi za jeho přínos a práci v posledním roce. Mrzí mne, že odchází z této pozice, ale věřím, že bude dále podporovat pozemní hokej", konstatoval předseda ČSPH pan Gino Schilders.

Dle nám dostupných informací se Jakub bude i nadále pohybovat v pozemkářském světě. "Hodlám se dále věnovat pískání, v dalším roce mne čekají tři vrcholné mezinárodní akce a projekt světové federace na podporu nadějných rozhodčích - UDP. Mimo to se věnuji redaktorské práci na webu ČSPH a pomáhám ženské reprezentaci, tudíž "pozemáku" věnuji téměř celý svůj volný čas. Jsem opravdu moc rád, že Roman přebere mou manažerskou funkci, bude to pro náš malý pozemkářský svět určitě přínosné", svěřil se nám Jakub Mejzlík.

Nový předseda komise rozhodčích Roman Štěpnička má před sebou velkou výzvu, na kterou se těší. "Jsem rád, že jsem se jak s Jakubem, tak se členy předsednictva ČSPH dohodnul na spolupráci. Jsem si vědom, že mne nečeká lehká práce, ale pevně věřím, že se zvládneme posunout ještě dál, než jsme nyní. S teď již bývalým předsedou komise budu v úzkém kontaktu, stejně tak jako se členy mého současného týmu v komisi rozhodčích", reagoval na zvolení Roman Štěpnička.

Nám nezbývá nic jiného, než poblahopřát p. Štěpničkovi ke zvolení a popřát mu hodně úspěchů v nové funkci.

pozemnihokej.cz > Rozhodčí > Články > Střídání v čele komise rozhodčích
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...