Svazový web v novém kabátě!

11.12.2015

Praha, 11.12. - Český svaz pozemního hokeje převléká své webové stránky do nového vizuálu! Líbí se Vám?

Po několika letech se stávajícím webem se vedení ČSPH rozhodlo osvěžit a faceliftovat svoje webové stránky. "Se společností Infonia jsme se domluvili na změně designu webu, aby působil přehledněji, jasněji a daly se na něm vyhledat lépe informace," sděluje šéf IT sekce ČSPH Jan Kopecký. "V současné době probíhá testování online výsledkového systému, kde by měly být také veškeré elektronické databáze svazu, proto jsme také potřebovali, aby nový web byl uzpůsoben těmto informacím - aby spolu obě technologie komunikovaly. Dochází tedy ke změnám nejen vizuálním, ale také v útrobách systému. Nyní pracujeme na optimalizaci, tudíž vše není ještě ideální, ale do Vánoc bychom chtěli mít vše vyladěné."

"Nový systém el.databáze nám v mnohém ulehčí práci, výsledky budou aktuální, bude možné sledovat online výsledky v průběhu utkání, atd. V této chvíli se již testování posunulo a tzv. ladíme mouchy. Ostrý start plánujeme od nové venkovní sezony, systém však chceme mít plně funkční již v průběhu jarní části ligy," vysvětluje na téma digitalizace Jan Kopecký.

Změna vizuálu je spojena i se změnou a prezentací ČSPH na marketingovém poli. Martina Babická aktuálně pracuje na změně CI (corporate identity - pozn.red.), která by měla přijít na svět také v průběhu první poloviny příštího roku. Cílem těchto úprav je lepší a jasnější prezentace ČSPH napříč médii a veřejností, stejně tak i ucelená prezentace pro partnery a případné sponzory.

-jam-

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Svazový web v novém kabátě!
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...