Světová liga: Děkuji všem!

22.8.2012

Světová liga: Děkuji všem!

Chtěl bych využít této příležitosti a poděkovat všem hráčům, realizačním týmům, rozhodčím, fanouškům a dobrovolníkům za podporu během Světové ligy.

 

Hráči    

Jak jistě víte, ženské družstvo postoupilo do 2. kola Světové ligy. Místo a termín bychom se měli dozvědět do konce letošního roku. “Dámy, obrovská gratulace! Příští rok máte před sebou velký turnaj a kromě Světové ligy budete mít také možnost  postoupit v Aténách z divize C do divize B Mistrovství Evropy. Myslim, že na to máte. Nenechávejte nic na náhodě, připravujte se jako tým, ale i individuálně. V Řecku bude během ME velké horko a dobra fyzická připravenost bude klíčová.”

Národní tým mužů tentokrát nepostoupil. “Je mi jasné, že jste z výsledku zklamaní, ale doufám a pevně věřím, že jste si z vašich výkonů udělali závěr sami pro sebe. Pravda je, že se to nepovedlo. Větší škoda by ale byla, kdybychom se z tohoto neúspěchu nepoučili. Příští rok vás čeká velká výzva - hrát A divizi, nejvyšší úroveň Mistrovství Evropy. V Antwerpách budou vašimi soupeři mimo jiné i tři ze čtyř nejvýše umístěných týmů z Olympijských her v Londýně  (Německo, Holandsko, Anglie).”

Realizační týmy

Děkuji vám za veškerou práci před i během turnaje. Věřím, že se ve vás střídala radost se zklamáním. Budu rád podporovat další spolupráci nejen v týmu, ale i mezi jednotlivými týmy a hledat i cestu, jak dál spolupracovat s oddíly, a společně tak připravovat hráče na lepší výkony.

Fanoušci

Nevím, kolik vstupenek jsme dohromady prodali, ale rekord byl asi v sobotu. Vzhledem k extrémním teplotám v neděli se hodně diváků rozhodlo zůstat doma nebo u bazénu. I tak ale dorazilo spoustu věrných. Moc děkuji.

Novináři a televize

Stejně tak bych rád poděkovat novinářům a fotografům: Davidu Nejedlému a Stanislavu Hladíkovi z Pražského deníku, Bohumilu Červenkovi z Mediafax, Janu Sušánkovi ze Sportimage, Jimi Foresstovi z Scotland Herald, Dušanovi Hrazdírovi, Dmitriji Švecovi, Michalovi Křenkovi a dále České televizi a TV Metropol.

Dobrovolnici

Bez dobrovolníků by se žádný turnaj nemohl konat. Opět jsem byl mile překvapen nejenom jejich počtem, ale i jejich nadšením během celého turnaje. Napočítal jsem asi 25 lidí, kteří pomáhali a měli z práce radost. Moc, moc děkuji za pomoc a doufám, že vás zase brzy uvidíme. Bez vás to nezvládneme.

I když nerad děkuji individuálně, přesto bych chtěl poděkovat hlavním organizátorům turnaje, kteří  do své práce vložili spoustu energie. Jsou to Filip Neusser, Petr Keller a Martin Hanus.

Organizaci tohoto turnaje jsme poprvé zadali externí firmě (i když v ní byly zastoupeny osoby pevně spojené s pozemním hokejem). Ta spolupracovala s komisí OTA, která je za pořádání akcí zodpovědná. Můj názor není asi úplně objektivní, ale mně se moc libilo, jak byl turnaj zorganizován a to i proto, že hodně detailů bylo domyšleno až do konce. Brzy dostaneme hodnoceni od mezinarodni associace FIH, tak věřím, že bude hodně pozitivní.

Důležité ale je, jak jste celou akci vnímali vy, hráči, fanoušci i dobrovolníci. Prosím, neváhejte a dejte nám vědět svůj názor v komentářích k tomuto článku.

 Gino Schilders

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód