Světová liga za dveřmi a ty můžeš být při tom!!!

26.7.2016

Chceš vědět, jaké to je připravovat turnaj, jako je například Světová liga?

Chceš vědět, jaké to je stát mezi diváky a hráči a být důležitou součástí akce?

Chceš se i naučit něco nového nebo jen pomoc s tím co už umíš? Ať je to, co je. Někdo umí komunikovat, někdo umí fotit, někdo umí natáčet a někdo umí třeba jen manuální práce. Při akci na které je v průměru 500 lidí, se hodí každý. 

Skvělá příležitost jak procvičit jazyk a organizační schopnosti!

Hledáme právě vás! Vás, kteří máte rádi pozemní hokej. Které už nebaví jen sedět na tribuně a fandit, ale vás co se chcete stát součástí týmu. Týmu, který se snaží, aby akce proběhla co nejlépe a co nejvíce profesionálně.  Dobrovolníkem může být každý, kdo chce věnovat svůj volný čas, energii, nebo schopnosti pro danou akci.

Za odvedenou práci vám neslíbíme 1000,- Kč za hodinu, ale slíbíme vám, že si odnesete spousty zážitků, poznatků a hlavně dobrého pocitu, že jste pomohli připravit VELKOU akci. A to, že nás v letošním roce čeká VELKÉ AKCE. A co si ještě odnesete? Skvělé tričko z akce a proto toho, kdo bude opakovaně pomáhat při akcích, budou připraveny další věcné ceny a výhody.

 

Zní to slibně, nemyslíte?

Hlásit se můžete už teď na adrese michaela.kolar@gmail.com. 

Nejbližší akce: Světová Liga mužů a ženy v Praze - 30.8. - 4.9. 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Společné akce - muži a ženy > 2016 World League Round 1 - muži a ženy > Světová liga za dveřmi a ty můžeš být při tom!!!
Loading...

2016 World League Round 1 - muži a ženy

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

2016 World League Round 1 - muži a ženy

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...