Tělo Olomouc 2011

25.8.2011

Dne 25.8.2011 proběhlo v Olomouci Tělo Olomouc. Tato akce je zaměřena pro učitele základních škol především z Moravy.

Využili jsme vstřícnosti UP Olomouc a této akce se zůčastnili. Potvrdilo se, že pozemní hokej je velkou neznámou i pro tělocvikáře. Po spojení našeho bloku s fotbalisty jsme měli možnost pozemní hokej předvést a v praxi si jej ošahalo asi 12 učitelů (kdybychom vystupovali sami, zastavil by se jejich počet na čísle 3). Doufám, že v následujícím ročníku se počet zvýší, že se účastníci podělí se svými dojmy i s ostatními kolegy a my se lépe připravíme na propagaci před samotnou akcí.

Propagace, to je naše bolavá pata. Dejme hlavy dohromady a pokusme se vymyslet způsob, (i když to bude "úplná hloupost", každá myšlenka je dobrá a může nás přivést k něčemu podnětnému), jak dostat pozemní hokej do podvědomí co nejvíce lidí. Není nás v ČSPH zase tak málo, abychom na něco nepřišli. Oprostěme se od myšlenek, že na tuto činnost máme předsednictvo a začněme myslet všichni. Nápady můžete posílat na můj e-mail: .

Poděkování za prezentaci na Tělo Olomouc 2011 patří Tomáši Levému, který se na ní podílel nejvíce, zástupcům Hradce Králové - Jaroslavu Pořízovi, Vítkovi Michlovi, Romanu Strakovi, Dominiku Chytrému a vedení Hradce Králové za vstřícnost při zajištění uvedených hráčů.

 

Připravil Jan Stündl - SKUP Olomouc

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...