Tomáš Babický v Olomouci

22.6.2011

17.6.2011 zavítal do Olomouce Tomáš Babický na 24. trénink sportovního kroužku FZŠ Dr.Milady Horákové, který má pod svou patronací SKUP oddíl pozemního hokeje Olomouc. Tréninku se zúčastnilo 10 dětí, které měly možnost si společně s Tomášem zatrénovat.

Jejich zájem byl tak velký, že jsme pravidelnou dobu tréninku přetáhli o 20 minut. Ukázkovou Tomášovu střelu na branku, kterou si děti vyžádaly, odměnily potleskem. Všichni byli po tréninku spokojeni a mají další pěkný zážitek a motivaci do příštího roku.

Osobně jsem se této návštěvy bál. Náš kroužek  je postaven na trochu jiných principech než ostatní kroužky při existujících oddílech. Hned po úvodu jsem se uklidnil a zjistil, že Tomáš nepřijel na inspekci, ale ukázat všem účastníkům (sebe a asistenty nevyjímaje) základy tréninku v pozemním hokeji, za což mu ještě jednou děkuji. Závěrem se Tomáš zúčastnil předávání diplomů za soutěž ve sportovním desetiboji.

Další foto z této akce najdete na www.oph-up.cz v sekci fotogalerie  2011-1.

 

 

Připravil Honza Stündl

pozemnihokej.cz > Trenéři > Svazový a oddílový trenér > Tomáš Babický v Olomouci
Loading...

Svazový a oddílový trenér

Loading...

Svazový a oddílový trenér

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském