Toužím mít každý víkend finále !!!

8.7.2011

Toužím mít každý víkend finále !!!

Pod tlakem až do poslední zápasu, co mohlo být více napínavé? Společně s mým synem Mateo jsem se přišel podívat na oba finálové víkendy. Musím přiznat, neviděl jsem všechny zápasy, ale pocítil jsem tu správnou hokejovou atmosféru, která provázela všechny utkání.

Opravdu nic tam nechybělo, pěkné výkony na hřišti, hudbou prokládaný komentář, zaplněné tribuny diváky, kteří přišli podpořit své oblíbence, štáb z České televize, který celé utkání evidoval do svého zpravodajství a nesmím opomenout ani vydařené počasí.

Atmosféra, která tam převládala  ve mne vyvolala skvělý pocit, který by sportovní fanoušek měl stále zažívat u každého pozemkářském víkendu a nejenom při finále.  Prostě pocit, že se mám těšit na každý zápas, abych zase zažil tu stejnou atmosféru jako minule. Kladu si otázku , co proto musíme udělat, aby na každý pozemkářský víkend přišlo hodně lidí,  fandili svým oblíbeným týmům a společně bavili. Jak můžeme ovlivnit, že sportovci, kteří po odehrání svých zápasů zůstanou na tribuně a se sklenicí piva se budou uvolněně bavit a sledovat další zápasy a ne mít potřebu odcházet mezi prvními.

Má to být cílem nás všech a neutíkat hned po zápase domů, ale strávit hezký den s kamarády, rodinnými příslušníky, dobře se najíst a při skleničce piva nebo vína se diskutovat nejenom o pozemáku a tak vytvořit tu správnou atmosféru, která se podobá té rodinné sešlosti.  Možná je to ta správná cesta, jak rozvíjet náš sport a neztrácet členy! Týmový spirit ! Rodinný sport! Raději trávit čas společně na hřišti než z nudy chodit do nákupních center nebo sedět hodiny za počítačem.

Byl to skvělý pocit, vidět, že jste tam všichni a bavíte se. V poslední době jsem slyšel hodně negativních hlasů, že to z pozemákem v ČR to jde dolů. Avšak tyto víkendy byli pro mne důkazem, že tomu tak není „ ŽIJEME „!

Důkaz už máme, že to jde! Věřím, že se můžeme společnými silami postarat, aby to každý víkend na hřištích vypadalo, jako o finále!!

Využívám této příležitosti a chci veřejně popřát týmům Slavie k výhře! Moc gratuluji!!! Jsem přesvědčen, že to co dokázali v letošní sezoně Pragovka a President, je fakt, že liga nemusí být nuda a ne vždy je jasný vítěz hodně dopředu. Týmy nám ukázali, že mají velké ambice a schopnost i v příští sezoně bojovat o zlato.  Zároveň si dovoluji poblahopřát i ostatním vítězným týmům v kategorii mládeže a dětí. Viděl jsem hodně talentů na hřišti a doufám, že je uvidíme brzo v první lize či v národním týmu.

Přeji Vám hezké léto, relaxujte a doufám, že se brzo uvidíme.  

Gino

P. S. Využívám této příležitosti a přijďte fandit našim holkám U18 na Mistrovství Evropy v termínu 10-15 července. 

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Toužím mít každý víkend finále !!!
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...