Trenér pozemáku aneb jak se stát trenérem olympijského sportu

4.12.2011

Vážení a milý, připravili jsme pro Vás na příští rok 2012 semináře, na kterých se dozvíte spousty věcí týkající se trénování. Neříkáme, že netrénujete dobře, ale proč se nedozvědět něco navíc, co už například ve světě dávno používají atd.

Semináře budou zajímavé tím, že budeme teoreticky rozebírat zápasy reprezentací (naší i cizí), semináře navštíví sportovní psycholog a trenéři jiných sportů, kteří se s námi podělí o své poznatky a u úplných začátečníků bude i praktická část semináře.

Tedy semináře nejsou určeni nejen pro stávající trenéry, ale také pro všechny, kdo mají o náš sport zájem!!!!

Budeme se těšit na Vaši účast. Je připraveno cca 12 seminářů po celé ČR, tak doufáme, že účast bude veliká a hlavně poté následná odezva, že bude více zájemců o post trenéra pozemního hokej.

Protože, proč se nestát trenérem olympijského sportu?!

 

Online registrace na semináře >>>

Soubor:
Seznam_seminaru_2012.pdf
Popis:
Termíny seminářů 2012
Formát:
pdf
Velikost:
94kB
pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Trenér pozemáku aneb jak se stát trenérem olympijského sportu
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském