Trenéři pro halová mistrovství odhaleni

7.10.2015

Praha - Realizační týmy reprezentace pro halovou sezonu byly odtajněny.

Mužský realizační tým pro halovou sezonu zůstává stejný. Mirek Ludvík spolu s Tomášem Babickým budou pokračovat v dobře započaté práci a chystají se na domácí ME v Praze, které se uskuteční od 15. do 17.ledna v pražských Vysočanech. Realizační tým doplňuje Jiří Huptych v roli manažera a František Stránský jako videoanalytik.

Ženský národní tým po odchodu trenéra Fausta čekala obměna. Z několika kandidátů se nakonec vykrystalizovala dvojice koučů Petr Novák a Petr Bodnár, kteří budou navazovat na bronzovou medaili z halového MS v Lipsku a také na svou předchozí spolupráci s německým lodivodem. Evropský šampionát je čeká od 22. do 24. ledna v Minsku, Bělorusku. Spolu s trenérskou dvojicí Novák, Bodnár jsou v realizačním týmu ještě manažerka Štěpánka Šmídová a videoanalytik Tomáš Černý.

Na samotném fungování reprezentační složky se bude podílet i Petr Keller, který má na starosti koordinaci přípravy obou národních celků.

V následujících dnech se můžete těšit na rozhovor s trenéry, jejich plány a také Vás seznámíme se širší nominací na evropské šampionáty.

-jam- , -gs-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > Trenéři pro halová mistrovství odhaleni

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...