Trenérsko-metod. komise na vědomí dává…

12.10.2018

Trenérsko-metod. komise na vědomí dává…
Soubor:
18_09_26_web_nabídka_ws_pro_trenéry_ph_tc.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
268kB

…možnost získání V, IV, III. trenérské licence pozemního hokeje je tady!

-          výživa sportovců (4.11.2018)

-          praktický seminář kondiční přípravy (listopad 2018)

-          halový hokej (zima 2018/2019)

-          koučing mladých hráčů (zima 2018/2019)

-          základní elementy pozemního hokeje (jaro 2019)

-          tréninková jednotka v praxi (jaro 2019)

Pro získání V a IV. licence je potřeba se zúčastnit minimálně 4 seminářů.

Pro získání III. licence je potřeba účastnit se minimálně 4 seminářů, napsat závěrečnou práci na odborné téma po dohodě s předsedou trenérsko-metodické komise ČSPH Petra Troníčka.

Licence je platná na dva roky s možností prodloužení.

Pokud máte zájem o II. třídu licence, je potřeba absolvovat semináře na FTVS či ČUS, více informací vám opět poskytne Petr Troníček ().

První seminář o výživě sportovců se již nezadržitelně blíží, bude se konat v neděli 4.11. 16 – 19.hodinTeal clubu, Údolní 212/1, Praha 4, Braník. Toto školení je připraveno na míru potřebám trenérů pozemního hokeje a bude ho zajišťovat externí dodavatel se 17letou praxí z oblasti stravování – Wellnessia. Možnost účastnit se tohoto školení má každý z členů Českého svazu pozemního hokeje za poplatek 150,- (výběr peněz bude probíhat na místě). Prosím, potvrďte svou účast na email Petra Troníčka (). Více informací o obsahu semináře naleznete v přiloženém dokumentu.

Pokud Vás baví trénovat, pojďte si s námi, s Českým svazem pozemního hokeje, prohloubit své znalosti :) Jestliže Vás zajímají jen jednotlivá témata, jste vítáni také - stačí se domluvit s Petrem o Vaší účasti.

Nezapomeňte se přihlásit do uzavřené skupiny trenérů na našem facebookovém profilu, kde budete nadále informováni o podrobnějších informacích ohledně seminářů.

 

Lenka Jeřábková

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Trenérsko-metod. komise na vědomí dává…
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském