Trenérský seminář / workshop, Hradec Králové 6. - 7. 9. 2014.

9.8.2014

Soubor:
certifikat-michal-jezdik.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
324kB

Vážení trenéři, dovolujeme si Vás pozvat na trenérský seminář / workshop, který se koná v rámci světové ligy v Hradci Králové ve dnech 6. - 7. 9. 2014. Dá se říci, že je to za pět minut dvanáct, ale pozvánka šla do oddílů s předstihem, a popravdě do poslední chvíle se čekalo na potvrzení obou významných lektorů.

Prvním měl být Marián Jelínek, a druhým Michal Ježdík. Oba jsou lektoři Českého olympijského svazu a  Avšak zatímco první se na poslední chvli omluvil z důvodu mezinárodního přípravného turnaje v Německu, druhý mi potvrdil účast až  během prázdnin. Je to jedinečná příležitost shédnout v rámci světové ligy jedno utkání a vzájemně si o tom popovídt, vytvořit diskuzi, při které bude přítomen nejen reprezentační trenér mládeže Petr Bodnár, ali i šéftrenér Chris Faust! Na sobotní workshop, kdy se pochválíme navzájem a umýt navzájem hlavu...

Pokud mohu na všechny trenéry apelovat, pro rozvoj našeho hnutí je jedním z hlavním hybatelem úzká spolupráce a komunikace, zejména předávání osvěty mezi trenérskou kominitou! I proto bychom vás v rámci seminářeworkshopu chtěli seznámit s novinkou, trenérským webem, která by tuto funkci prostřednictvím znalostní databáze měla plnit!!!

Velice rád vás zde uvítám a věřím, že nás všechny trenéry nejen obohatí, ale dodá další energii k naší práci. Všichni přihlášení dostanou informace o způsobu placení a kde se seminář koná včas. Vzhledem k tomu, že se ze světového poháru odhlásil jeden účastník, je tvorba komplikovaná v tom směru, že dosud není známo rozlsování, keré musí korespondovat se sobotním programem.

Předběžný program je následující a bude doplněn a upřesněn:

6. 9. 2014 Sobota
Dušan Hrazdíra – informace o novém trenérském webu s databzí cvičení a seznamm trenérů. Alternativní prostředky pro rozvoj obratnosti, reakce, orientace v prostoru.

6. 9. 2014 Sobota
Chris Faust – příprava, vedení a rozbor zápasu světové ligy

7. 9. 2014 Neděle dopoledne
Michal Ježdík - Koncept hry vs herní kombinace a systémy, příprava na utkání (včetně předzápasové porady), taktika a strategie během zápasu, Time-out (principy a doporučení) a hodnocení zápasu

7. 9. 2014 Neděle odpoledne
Michal Ježdík - Vytváření efektivních týmů (čas - konkurence založená na čase, úspěch - jen talent nestačí, co je to tým, proč pracovní týmy, faktory odporu fungování týmu, talent + týmová spolupráce, 5 stádií vývoje týmu, důležitost kvalitní přípravy, 4 kroky pro řešení konfliktu, sebeuspokojení - co to je, jeho znaky, sebeuspokojení vs be hungry, "7" znaků týmu, co dělat, když se tým "zasekne", co dělat, když přijdete do týmu v průběhu sezóny) 

S ohledem na vystoupení pana Fausta bude shlédnut jeden zápas domácího týmu.

Účastnický poplatek činní 300,- Kč na osobu.

1 nocleh ze soboty na neděli stojí pro jednu osobu 400,- Kč vč. snídaně.

 

Veškeré dotazy zodpoví Mgr. Dušan Hrazdíra, 776185390. Veškeré závěry, které budou na workshopu učiněny, budou s maximální snahou předloženy Radě ke schválení.
Koncem srpna dostanete pozvánku s definitivním programem a informacemi, jak zaplatit účastnický poplatek včetně ubytování, a konkrétní časové dotace. Za zdržení se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Doposud se přihlásili tito trenéři (9.8.2014):

příjmení a jméno -klub
Andrášková Lucie - HC Hostivař
Dudák Michal - HC Hostivař
Hlaváč Libor  - HC Hostivař
Benátčan Lukáš - President
Kolanda Radek - President
Kolanda Roman - President
Kolář Vojta - President
Ševčík Rudolf - President
Toms Michal - President
Trávník Jiří - President
Trávníková Ivana - President
Zelenka Jiří - President
Bigarová Markéta - HC 1957 Kadaň
Dlouhá Lenka - HC 1957 Kadaň
Levý Tomáš - TJ Plzeň Litice
Brtvová Lenka - SK Slavia Praha

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Trenérský seminář / workshop, Hradec Králové 6. - 7. 9. 2014.
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském