Turnaj benjamínků 6.5.2017, Litice

11.5.2017

 

V Plzni-Liticích proběhl vyhlášený turnaj v pozemním hokeji - Velká cena Plzně 2017, kterého se tradičně účastní nejen děti z Plzně, ale i z dalších pozemkářských měst jako je Kadaň nebo Rakovník. Největší zastoupení měli jako vždy benjamínci z Litic, kde čítá základna hned několik desítek dětí a právě jeden z domácím týmů se radoval z vítězství.

,,Turnaje se zúčastnilo přibližně 80 dětí a to z Litic, 11.ZŠ, 2.ZŠ, Rakovníka a Kadaně, celkem parádních 16 týmů. Nejmenší hráči nám opět ukázali, jak se má hrát s chutí a s velkým bojovným srdcem. Celý turnaj byl ve znamení příjemné atmosféry a naštěstí i krásného počasí," hodnotí jedna z organizátor a trenérka benjamínků Tereza Levá.

Z vítězství se nakonec radovali litičtí "Vlci" ve složení Anička Prokýšková, Tonda Reischig, Tereza Kudrnová, Nella Samešová, Honza Kordík a Vojta Babjak. ,,Vyhráli jsme skoro všechny zápasy, jen ten první se nám moc nepovedl, to jsme uhráli remízu. Ale hecli jsme se a pak už nám to šlo dobře," shodli se členové vítězného týmu. ,,Letos to pro nás byla poslední Velká cena benjamínků, příští rok už půjdem do přípravky," dodává jedna z opor týmu, devítiletá Anička. Hráči se ale shodli na tom, že zlatá medaile je sice cenná, ale nejdůležitější je dobrá parta a pocit z dobře odvedené práce. Ocenění a medaile se navíc dočkaly všechny děti, i ty nejmenší, které možná budou slavit vítězství za rok nebo za dva...

Umístění:
1. Vlci z Litic
2. Rakovník
3. 11.ZŠ
4. Kadaň

pozemnihokej.cz > Mládež > Hokej pro děti > Turnaj benjamínků 6.5.2017, Litice
Loading...

Hokej pro děti

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Hokej pro děti

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...