Turnaj Olympijských nadějí - 2. den

30.4.2018

30.4.2018 Začíná druhý den turnaje a náš tým čekají dva zápasy.

Včera měla děvčata rozbor zápasu z video záznamu. Tak doufejme, že se jim dnes bude dařit lépe.

Pozor došlo ke změně rozlosování a zápasy jsou oproti původnímu rozpisu posunuté. Naše děvčata dnes hrají v 12:30 proti Slovensku a v 16:00 s Litvou.

I přes skvělou přípravu se nicméně vloudila malá chybka - v Praze zůstaly vybíhací masky, nicméně se po několika telefonátech podařilo sehnat v Praze náhradní a po rychlé spojce je poslat do Polska - děkujeme za zapůjčení a rychlou reakci všem, kdo se účastnili pátrání po dostupných maskách a celé "záchranné akce".

Ze hry je bohužel gólmanka Linda Matoušková, která se těsně před turnajem zranila na kole - přejeme brzké uzdravení a uvidíme, zda se jí podaří do zápasů v Polsku ještě naskočit - zatím se úspěšně zapojila jako videooperátor - uvidíme, zda nepřekoná oficiálního videooperátora týmu a zde nepřítomného Jéňu Urbíka :-) 

 

Máme pro vás 2 videa:

- nejprve úvodní slova kapitánky teamu - Terezy Holubcové

- hodnocení včerejšího zápasu od Lucie Duchkové - střelkyně jediného českého gólu

 

Tabulka s výsledky a detaily turnaje najdete zde.

Skierniewice

Areál v polské Skierniewice je úplně nově postavený stadion se zavlažovanou trávou a stejným povrchem, jak zvolili i v Rakovníku. Kromě samotného hřiště mají skvěle postavené i okolí a budovu s vybavením. Myslím, že bychom mohli takový stadion polákům závidět. 

Trochu škoda je, že na celém stadionu je nejvíce českých fanoušků - celkem 6. No a ani na následující zápas po našich holkách se řady polských fanoušků moc nerozrostli. No nevadí, alespoň to mají holky jako domácí turnaj i s českou vlajkou.

12:30 Česko - Slovensko 5:0

Holky odehrály v horku skvělý zápas. Skóre otevřela Naty Hájková krátce po začátku utkání. Slovenky jsme v podtstaě nepustili do šance a ani ke střele. Většina zápasu se odhrávala v naší režii  na polovině Slovenska. Je vidět, že se holky začínají sehrávat. Všechny góly padly ze hry. Měli jsme sice 3 rohy, ale bohužel jsme je nevyužili - 2 rohy se nepodařilo chytit a třetí i následnou kombinaci v kruhu se nepodařilo dotáhnout. Ale i přesto znatelné zlepšení a je vidět, že holky potřebují hrát, aby se sehrály.

Teď holky odjíždí do hotelu na oběd a poradu před dalším zápasem v 16:00.


16:00 Česko - Litva 4:0

Zápas jasně ukázal, že se náš tým zápas od zápasu zlešuje. Holky se rozehráli a bez velkých problémů zvítězili. Po rpvním poločase byl stav 1:0 ( a to na góly i na stromy :-) uprostřed zápasu se totiž na hned vedle střídačky Litvy zřítila statná uschlá borovice - dopadla hned vedle druhé brankářky a větve zasahovaly až do hřiště) Po krátkém přerušení a uklizení se porkačovalo. Druh poločas jsme se ještě více zlepšili. A vše zcela pod kontrolou dotáhli do vítězného konce. 

Fotografie z dnešního dne se pokusíme zpracovat a zítra dáme do galerie na facebookovém profilu ČSPH.

 

Miroslav Semrád

Loading...

Turnaj Olympijských nadějí 2018 - Polsko

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Turnaj Olympijských nadějí 2018 - Polsko

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...