Turnaj školních kroužků 2018

20.3.2018

Halová sezóna je u konce a venkovní v nedohlednu. To ale nebylo překážkou pro halový turnaj školních kroužků.

Děti si vyzkoušely nejen pravé hokejové zápasy, ale i spoustu dalších zajímavých aktivit jako skákací hrad, malování na obličej nebo blbnutí na nafukovacím hřišti.

Již několik let po celé České republice vznikají a fungují sportovní kroužky pozemního hokeje. Zde si mohou děti poprvé vyzkoušet manipulaci s hokejkou a samotnou hru. Své nově nabyté zkušenosti děti uplatnily právě 18.3.2018 na pražské Slávii .

Utkání se hrála na třech menších hřištích ve složení 21 týmů. Celkem si zahrálo 200 mladých hráčů, kteří odvedli skvělé výkony a bojovnost v zápasech byla mimořádná. V průběhu turnaje si každý tým vybral svého zástupce, který se následně účastnil soutěže ve skákání v pytlích a slalomu. Největší radostí pro pořadatele bylo vidět štěstí v očích malých šampiónů, když si po vyhlášení odnášeli poháry a sladkosti.

 

Velké díky si zaslouží jak organizátoři, tak i kluci a dívky z národního družstva do 18 let, kteří nejen pomáhali připravit celý turnaj, ale také se věnovali dětem po celý čas turnaje. I setkání s reprezentanty bylo pro děti obrovským zážitkem.

 

Tereza Pazlarová, Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Mládež > Turnaj školních kroužků 2018

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...