Turnaj SpS a SCM pro hráče velká zkušenost

10.4.2018

Na konci března byl odehrán mezinárodní Velikonoční turnaj Sps a SCM výběrů, který sklidil velký úspěch.

Turnaj proběhl v Rakovníku a trval tři dny. Pro mnoho hráčů to byla první zkušenost s velkým hřištěm a mezinárodním hokejem. Turnaje se zůčastnily české výběry chlapců a dívek z krajů a Prahy a týmy U16 Polsko dívek a chlapců. 

Turnaj by nebylo možné pořádat bez velké pomoci trenérů, kteří pomáhali hlavním organizátorům Tomáši Babickému a Petru Bodnárovi. Velké díky tak patří Michaele Kolářové, Vojtovi Kolářovi, Richardu Kotrčovi, Martinovi Capouchovi a kondičnímu trenérovi Markovi Bradovi. 

Stejně tak nutno poděkovat doktorovi Dvořákovi a fyzioterapeutovi Jakubovi Novákovi. Skvěle se o děti starali, a že těch bolístek bylo dost. 

K turnaji se vyjádřil trenér Petr Bodnár: "Můj dojem je výborný! Dětí se bavily po celé tři dny, jak mezi sebou, tak na hokeji. Bylo o ně velmi dobře postaráno na úrovni reprezentačních týmů. Zajímavé bylo, že děti večer chodily hrát hokej na malé hřiště a hráli holky, kluci dohromady na jednom plácku. A vše s radostí - tak by to mělo být."

Zápasy a turnaje SCM a SpS jsou pro český hokej velmi důležitou spojkou mezi mládeží a reprezentacemi U16 a U18. Je nutné hledat talenty již v takto útlém věku a vychovávat je pro národní týmy. 

"Zuzka Semrádová hodně dlouho léčila zlomený prst, a tak jsem měl obavu, aby se zranění neobnovilo. Vše zvládla a odehrála skvělé zapasy. Je jí teprve 14 let a patří i do širší nominace U18. Je pro nás velkým talentem." říká Petr Bodnár o mladé hráčce HC 1946 Praga.

Hledat talenty a rozvíjet dovednosti mládeže budou i nadále hlavní trenéři Tomáš Babický a Petr Bodnár.

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Mládež > SCM a SPS > Turnaj SpS a SCM pro hráče velká zkušenost
Loading...

SCM a SPS

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

SCM a SPS

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...