Turnaj U21 holky Böblingen

10.1.2013

Tento víkend 5.-6.1. jsme se s týmem U21 zúčastnily turnaje v Německu. Sehrály jsme celkem 4 zápasy. Jely jsme sem sehrát přátelská utkání s německými týmy různých kvalit. Hlavní účel této cesty byla celková souhra týmu, zažití si herního systému a ucelení vztahů mezi hráčkami.

V každém dnu jsme odehrály 2 zápasy. Bohužel se nám nepovedlo vyhrát poslední zápas a postoupit tak do finále.

Zoom gallery

V celém turnaji jsme podlehly tedy pouze celku Frankentalu v poměru 1:5. Celý turnaj se odehrál v přátelském duchu, ale to neměnilo nic na tom, že jsme se snažily vydat ze sebe maximum, ukázat, co v nás je a získat potřebnou jistotu. To se nám určitě alespoň částečně povedlo.

První hrací den jsme sice neměly soupeře na nějak zvlášť vysoké úrovni, ale alespoň se nám podařilo získat zkušenosti při užití nového herního systému v zápase. V zápasech jsme měly více času a prostoru na uspořádání na hřišti, vymýšlení herních situací a neposlední řadě i na koncovku. V prvním utkání jsme vyhrály 11:0 a v následujícím duelu jsme si poradily se soupeřkami 11:4.

Zoom gallery

Druhý den jsme narazily už o poznání lepší týmy, a tak nás uhrání výsledku stálo mnohem více úsilí. Další zápas jsme ještě dokázaly vyhrát 3:1, ale nebylo to vůbec jednoduché. Měly jsme problémy se správným a rychlým postavením zóny, přechodem z obrany do útoku a také s proměňováním šancí.

V posledním zápase jsme tedy prohrály s již zmíněným Frankentalem. V tomto utkání nám dělalo nejvíce problémů využití i těch minima šancí, ke kterým jsme se dostaly a naopak ubránit rychlé protiútoky protihráček hrané často na jeden dotek. I přes to, že jsme se neprobojovaly do finále, tak můžeme být s naším výkonem poměrně spokojené. Z turnaje si odvážíme spíše cenné zkušenosti, než excelentní výsledek.

Zoom gallery

Tento turnaj byl pro nás totiž první možností zahrát si jako celý tým proti neznámému soupeři. Doposud jsme absolvovaly pouze jeden trénink v Praze a dvoudenní soustředění v německém Mannheimu, kde jsme sice také sehrály přátelská utkání s týmem našich ženských reprezentantek, ovšem ty měly spíše za úkol nás poučit a pomoct nám pochopit herní základy v daném systému.

Turnaj nám tedy značně pomohl v přípravě na HME, která vyvrcholí již během několik příštích týdnů. Před samotným zahájením HME nás ještě čeká trénink v Praze, během kterého nejspíše sehrajeme další přípravný zápas.

Přijďte držet palce.

Holky U21

 

Míša Turková

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 ženy > Turnaj U21 holky Böblingen
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...