U11 Mnichovice

16.5.2017

Soubor:
u11_mnichovice_14.5.xls
Formát:
xls
Velikost:
37kB

V neděli 14.5. se v Mnichovicích odehrál další z turnajů kategorie U11 (přípravka). V osmičlenném startovním poli měl hned trojnásobné zastoupení domácí oddíl, dvě mužstva dorazila z Litic a po jednom z Českých Budějovic, Bohemians a Pragy. Mužstva byla rozdělena do dvou základních skupin, ve kterých se hrál systém každý s každým. Po sečtení nasbíraných bodů se vytvořily tabulky obou skupin a výsledné pořadí určilo soupeře do bojů o konečné umístění.
Ve skupině A si suverénně vedlo domácí Áčko, skupinu B bez ztráty bodu pak vyhrálo mužstvo Českých Budějovic. Obě mužstva pak potvrdila svoji suverenitu i v semifinále, když mužstvo Mnichovice A přehrálo Bohemians (2. ve skupině B) 3: 0 a Budějovice jednoznačně Mnichovice C (2.ve skupině A) dokonce 6:1. Finále pak bylo jednoznačnou záležitostí domácích borců, kteří zvítězili jednoznačně 4:1. V boji o třetí místo pak uspěla Bohemka.
Kluci z Mnichovického Áčka tak obhájili domácí vítězství z podzimní části sezony a na jaře vyhráli již třetí turnaj ze čtyř, kterých se zúčastnili! Turnaj proběhl v poklidné atmosféře, k vidění byla určitě utkání dobré úrovně, zejména v podání prvních třech mužstev v konečném pořadí. Nedělní odpolední pohodu pouze pokazil déšť, který se dostavil na závěrečnou část bojů o umístění . Nicméně dětem příliš nevadil a při závěrečném vyhlášení si rozdělily zasloužené odměny, které do turnaje věnovala především firma Bonavita. Na závěr musíme přiložit ještě pozvánku na 18.6., kdy se na našem hřišti uskuteční závěrečný „volný“ turnaj sezony kategorie U11, který pořádáme společně s kluky z Presidenta. Srdečně zveme všechny oddíly.

Fotogalerie zde 

 

Za TJ Mnichovice
Honza Veverka

Loading...

Hokej pro děti

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Hokej pro děti

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...