U14 v Holandsku, turnaj jiných rozměrů

8.6.2017

Dívčí reprezentace České republiky do 14 let se zúčastnila turnaje v Holandsku.

Turnaj Holland Elite Hockey Cup se odehrával v nově vybudovaném areálu, v HC Schiedam, ve kterém jsou 4 vodní hřiště, 2 pískové a další tréninkové plochy. Zúčastnilo se celkem 12 týmů, převážně z Holandska, ostatní týmy byly z Německa, Velké Británie, USA a ČR.

Jan Ostaš, trenér českého výběru do 14 let hodnotí turnaj velice kladně:

„V Holandsku je pozemní hokej velmi oblíbeným sportem, zúčastněné holandské týmy mají ve svých klubech až cca 1400 členů, proto celý turnaj a herní projevy holandských týmu nelze s naším sportem porovnávat. Turnaj byl pro náš výběr děvčat velkým přínosem. Srovnání s těmito zahraničními týmy nás posunulo dál a ukázalo, v čem se můžeme do budoucna zlepšit.

Nás tým odvedl skvělou práci, s každým zápasem byl více a více sehraný a předváděl kvalitnější hru - s tím souvisí i pochvala od trenérky týmu spojených států, která byla nadšená z nasazení a výkonu našich hráček.

Děkujeme ČSPH za možnost zúčastnit se tohoto turnaje a dále děkujeme naší fyzioterapeutce Michaele Baťové za skvěle odvedenou práci.“

V příštím roce plánuje Klub HC Schiedam rozšířit turnaj a pozvat 24 týmů z celého světa, konkrétně z Číny, Indie a Austrálie. Česká republika se o účast opět přihlásí. 

Do Holandska přijelo náš tým podpořit plno rodičů a kamarádů. Tímto Vám děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jste pro tým připravili a za calý svaz gratulujeme dívkám k výsledkům a odvedeným výkonům. 

Realizační tým:

Hlavní trenér: Klára Přibíková

Asistent trenéra: Jan Ostaš

Fyzioterapeut: Michaela Baťová

 

článek připravila Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Ostatní > U14 v Holandsku, turnaj jiných rozměrů
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...