U16 Bologna: S Itálií remíza, byl to krok k medaili?

10.7.2014

Bologna - Druhý zápas, druhý zisk bodů. Remíza s domácí Itálií drží Češky ve snu o medaili.

ČR - Itálie 1:1 (0:0)
G: Kolářová

Do druhého zápasu proti domácímu celku Itálie jsme šly oproti včerejšku odpočaté, plné sil a chuti vyhrát. Prvních 15 minut však patřilo převážně soupeřkám, jenž si vytvářely více golových šancí, které bravurně likvidovala naše brankařská opora Tereza Kopřivová. Díky počasí byl zápas rozdělen na 4 části. Po první pauze jsme se konečně herně probudily a začaly hrát co umíme. Vytvořily jsme si spoustu šancí, ale bohužel se nám je ani jednou nepodařilo golově zakončit a tak první poločas skončil nerozhodně 0:0. V druhém poločase jsme navázaly na fámozní formu a naše herní převaha ještě více gradovala. Výsledkem byl krásný gol z trestného rohu po kombinaci Anny Kolářové a Barbory Chytré. Radost z golu netrvala dlouho a Italky vyrovnaly 4 minuty před koncem na 1:1.  V  posledních minutách zápasu si naše holky vytvořily ještě několik slibných šancí, avšak žádná z nich nebyla zakončena golem a tak jsme se rozešly smírně.

Zítra hrajeme od 16 hodin proti Ruskám. Držte nám palce.

KD

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U16 dívky > U16 Bologna: S Itálií remíza, byl to krok k medaili?