U16 chlapci - soustředění ve Vídni

7.4.2012

U16 chlapci - soustředění ve Vídni

Dnešního dne, tj. 7.dubna 2012, zahájila naše mládežnická reprezentace do „16“ let přípravu na červencové mistrovství Evropy skupiny „B“ v Záhřebu. V rámci přípravy naše nejmladší mužská, spíše chlapecká, reprezentační složka sehraje několik kontrolních mezinárodních utkání se stejnou věkovou kategorií družstev Rakouska a Slovinska. Tyto zápasy se odehrají v těchto svátečních dnech v městě na Dunaji – Vídni.

Tyto přípravné zápasy, potažmo celá příprava, je v podstatě start kluků do několikaleté práce, kdy vyústění pro ty nejlepší by mělo  být zařazení do reprezentačního družstva dospělých, tedy  „A“ týmu.

Dnešního dne tak tato kategorie sehrála dva přípravné zápasy s družstvy Slovinska a Rakouska.

Pro všechny chlapce to bylo první seznámení s reprezentačními povinnostmi. Po úvodním rozkoukání s družstvem Slovinska (výhra 3:2), kde spíše naši hoši podali průměrný výkon, sehráli o tři hodiny později proti silnému soupeři – mladým Rakušanům, dobré utkání. Na hráčích již bylo vidět, že systém hry pomalu a jistě vstřebávají, i když je nutno dodat, že to bude práce na dlouhou trať. Zápas skončil nakonec vítězstvím Rakušanů 2:3, kdy vítězný gól vstřelil soupeř až dohrávaným rohem. Nutno však podotknout, že výkonem hráči překvapili nejen sebe, ale i realizační tým, kdy chlapci v určitých fázích soupeře hokejově přehráli a navíc  favorita dokázali dostat pod tlak.

Z Vídně

Za realizační tým ČR – Babický, Ludvík, Stránský, Vacek

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U16-U14 chlapci > U16 chlapci - soustředění ve Vídni
Loading...

Reprezentace U16-U14 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Reprezentace U16-U14 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...