U18 Chlapci x Polsko, Slovensko

11.5.2011 Turnaj olympijských nadějí, Bratislava 2011

U18 Chlapci x Polsko, Slovensko

Ve svém druhém utkání nastoupili naši reprezentanti do 18 let  proti nejsilnějšímu mužstvu turnaje, výběru Polska. Naši mladíci nastoupili dobře takticky připraveni. Po prvním poločase nepustili družstvo Polska k žádné nebezpečné akci. Kdybychom po prvním poločase vedli 4:0, nikdo by se nemohl divit. Poločas však zůstal bez branek.

V druhém poločase nejprve polský tým otevřel skóre poté, co proměnil jeden ze svých trestných rohů. Náš tým doplatil na nedostatek sil, což vyústilo v další gól do naší sítě. Ale nesporná vůle našich mladíků vedla k prvního gólu z naší hole (Rozhon - SK Slavia Praha) a škoda jen, že nevyužili několik dalších šancí do konce zápasu. Zápas skončil 1:2. Podle diváků bylo toto utkání nejatraktivnější z celého turnaje. 

Poslední utkání se náš tým střetl s týmem - stále se zlepšujícím - a to týmem Slovenska. Český tým navázal na výborný výkon proti Polsku a doslova slovenský tým rozebral ke konečnému výsledku 10:2, v tomto utkání se blýskl hattrickem Beneš (HC Rakovník).  

Tento turnaj byl přínosem, nutno podotknout, že náš tým musí zapracovat na fyzické kondici.  

TB 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 chlapci > U18 Chlapci x Polsko, Slovensko

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...