U18 Chlapci x Polsko, Slovensko

11.5.2011 Turnaj olympijských nadějí, Bratislava 2011

Ve svém druhém utkání nastoupili naši reprezentanti do 18 let  proti nejsilnějšímu mužstvu turnaje, výběru Polska. Naši mladíci nastoupili dobře takticky připraveni. Po prvním poločase nepustili družstvo Polska k žádné nebezpečné akci. Kdybychom po prvním poločase vedli 4:0, nikdo by se nemohl divit. Poločas však zůstal bez branek.

V druhém poločase nejprve polský tým otevřel skóre poté, co proměnil jeden ze svých trestných rohů. Náš tým doplatil na nedostatek sil, což vyústilo v další gól do naší sítě. Ale nesporná vůle našich mladíků vedla k prvního gólu z naší hole (Rozhon - SK Slavia Praha) a škoda jen, že nevyužili několik dalších šancí do konce zápasu. Zápas skončil 1:2. Podle diváků bylo toto utkání nejatraktivnější z celého turnaje.

Poslední utkání se náš tým střetl s týmem - stále se zlepšujícím - a to týmem Slovenska. Český tým navázal na výborný výkon proti Polsku a doslova slovenský tým rozebral ke konečnému výsledku 10:2, v tomto utkání se blýskl hattrickem Beneš (HC Rakovník).

Tento turnaj byl přínosem, nutno podotknout, že náš tým musí zapracovat na fyzické kondici.