U18 holky: Konečně výhra!

10.7.2015

Mori - Potěšující zpráva z Itálie! V životně důležitém utkání holky porazily Wales a zřejmě udrží B divizi!

ČR - Wales 3:0 (2:0)
B: Kolářová, Šanková, Jelenová

Infografika k utkání je zde.

Z místa dění informuje FB profil týmu: Konečně se nam to podařilo, my tu smůlu prolomily a to hned 3 goly!!! Ráno jsme se nabudily pořádnou aktivací a hurá na hřiště, bojivat ne jen proti Welšanká, ale i krutým 37 stupňům. Prvních deset minut bylo hodně aktivních ze strany Welšanek, nedaly nám moc šancí získat balon. Hrály jsme zataženě a počkaly si na ně. Soupeřkám začaly docházet síly a my dostaly první příležitost. Rychlý protiútok, klička gólmanovi a gol, balónek končí v síti soupeře a my se ujímame vedení 1:0. Do konce poloviny Welšanky inkasovali jeste jeden gol z rohu. Půlka končí stavem 2:0 pro nás. Druhá půlka začala uplňe stejně jako ta první. Velký tlak od Welšanek, dostávaly se hodně do přečislení. Ale zase jim začaly docházet síly a hokej se uklidnil. Kolem 15 minuty před koncem vznikla ukázková akce zakončena gólem. Počkaly jsem si na ně na půlce a hned co nahrály do lajny, jsme jim balon sebraly a šly jsme 2 na 1. Záložník běžel sám po lajně, nahrál nahoru na kruh kde stál uplně volný útočník a gol. Dostaly jsme se do vedení 3:0 a tímto stavem končí zápas.

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 dívky > U18 holky: Konečně výhra!