U18 holky: Remíza s Polskem na postup do semifinále nestačila.

Mori - Českou osmnáctku čeká po nerozhodném výsledku s Polskem souboj o záchranu.

ČR - Polsko 1:1 (0:0)
B: 53. Nováková - 59. Reder

Infografika k utkání zde.

Komentář z Facebooku ze stránek U18: Na tento zápas jsme se připravovali velmi dukladne,jelikož jsme měli k dispozici video z jejich předešlých zápasu. Na tyto soupeřky jsme si věřili,protože jsme je v předchozích třech pripravnych utkáních porazili a znali jsme jejich styl hry. Zápas zacal v 11:15 a v tuto dobu bylo už 35 stupňů. První poločas jsme si dokázali vytvořit mnoho šancí,alr bohužel jsme je nezvládli proměnit. I přes horko jsme začali druhý poločas aktivněji napadat a díky tomu jsme byli na hřišti lepším týmem. Odměnou pro nás bylo vstřelení prvního gólu z dobře zvládnuteho rohu, cimz jsme posunuli stav zápasu na 1:0 pro Česko. Tlak na polskou bránu se neustále zvyšoval,ale další branky se nám dát nepodařily. Z ojediněle akce Polska v 63.minute jsme inkasovali gól a ve zbývajících minutach jsme nedokázali dat dvě branky, abychom získali tři body. Závěrečný stav zápasu skončil 1:1 a nám nezbývá nic jiného než boje o 5.-8. misto.

Držte nám palce v dalších zápasech. Váš unavený tým U18 holky

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 dívky > U18 holky: Remíza s Polskem na postup do semifinále nestačila.