U18 kluci: Kvalitní výkon přinesl první výhru na turnaji!

7.7.2015

Calais - Češi si poradili ve svém druhém utkání se Švýcarskem a po výsledku 3:1 si připisují první body v turnaji.

ČR - Švýcarsko 3:1 (1:0)
B: 13., 54. Uhlíř A., 67. Svatoň - 59. Kiss

Infografika k utkání zde.

Zpravodajství z dějiště z FB týmu: V dnesnim zapase bylo hned od zavatku jasne, ze to bude naprosto rozdilny vykon od nasich kluku nez vcera. Od prvni minuty byli duraznejsi, agresivnejsi a celkove pusobili velmi dobrym dojmem. Takze nebylo zadnym prekvapenim, ze jsme se ujali vedeni golem z trestneho rohu. Strelcem byl po nacvicene kombinaci Adam Uhlir. Nasi kluci velmi dobre branili a soupere nepustili vubec k nicemu. Vetrovsky v brane nemusel tedy ani jednou, behem prvniho polocasu, zasahovat.

Zacatek druhe pule nam jim tradicne moc nevysel a spuper mel vice ze hry. To se ovsem brzy zmenilo. A byl u toho opet kapitan tymu Adam Uhlir. Skoroval z penalty, narizene po faulu jednoho ze Svycarskych hracu. Bohuzel netrvalo dlouho a gol jsme i dostali. Svycarsko se nadechovalo k zaverecnemu tlaku, ale vse utnul Svaton, ktery po krasne kombinaci s Urbancem zakoncoval do prazdne brany. Nasi kluci dnes hrali vyborne ! Zitra je volny den, ale my jdeme trenovat a pripravovat se na patek, kdy nas ceka, opet v 11:00, Rakousko.

-jam- 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 chlapci > U18 kluci: Kvalitní výkon přinesl první výhru na turnaji!
Loading...

Reprezentace U18 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Reprezentace U18 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...