U21 ženy vs. Polsko

30.6.2017

Průběžné shrnutí kempu dívek do 21 let proti Polsku.

Reprezentace žen U21 se v rámci přípravy na nadcházející Mistrovství Evropy v Hradci utkala s reprezentací Polska do 21 let. První zápas dopadl dobře pro naše dívky, zvítězily 2:0, když se prosadily Kopřivová a Duchková. 

Pátek 30.6.

Dívky sehrály zápas, ve kterém si suveréně pohlídaly výsledek, předvedly solidní výkon a poradily si i s hradeckou umělou trávou, na kterou si od začátku musely zvykat.

Sobota 1.7.

Druhý zápas proti Polské reprezentaci skončil stejným výsledkem, přesto stejný nebyl. Hra našich dívek byla velmi sebevědomá, soupeře přehrály ve všech směrech a vytvořily si plno šancí. Bohužel proměnit dokázaly jen dvě, a to jmenovitě Lomská a Kopřivová.

Neděle 2.7.

Poslední zápas proti Polsku dokázala naše reprezentace do 21 let opět zvítězit. Dokonce i střelkyně se od sobotního zápasu nelišily. Lomská se trefila jednou, Kopřivová 2x. Výsledek 3:0 ukázal, že se výkon od prvního zápasu zlepšil a bylo to vidět i v herním projevu. Dívky získaly větší klid, přehled a během tří zápasů se více sehrály. 

Trenéři hodnotí přípravný kemp ve všech směrech pozitivně. Po třech zápasech se museli rozhodnout pro 18 hráček, které si zahrají nadcházející Mistrovství Evropy v Hradci Králové. Finální podobu týmu Vám odhalíme v průběhu několika dní. 

 

článek připravila Veronika Decsyová

Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...