Mladí čeští trenéři se školili v Rakovníku

2.11.2015

Rakovník, 2.11. - O posledním říjnovém víkendu 31. 10. - 1. 11. se na hřišti HC 1972 Rakovník uskutečnil hokejový seminář, který byl součástí I. části školení trenérů III. a IV. třídy.

Zúčastnilo se 56 trenérů z 11 oddílů. Dopoledne bylo věnováno teorii v učebně střední průmyslové školy a odpolední bloky proběhly na hřišti. Trenéři se seznámili s typologiemi trenérů, řekli jsme si něco o pyramidě učení a taktické přípravě týmu.

Na hřišti si všichni mohli vyzkoušet jednotlivé nácviky základů techniky, cvičení pro rozvoj obratnosti a pohybu brankáře, defenzivní i ofenzivní modelové herní situace včetně dalších tipů, novinek a rad pro malé i velké hráče, které přednesli Karolína Kříženecká, Petr Troníček a Pavel Hraba.

Po tomto semináři mají mimojiné úspěšně dokončenou III. trenérskou třídu: Aleš Peřinka z TJ Bohemians, Tereza Tůmová z HC 19746 Praga a Aleš Žvejkal z TJ Mnichovice.

Ostatní, kteří se přihlásili do kursu trenérů, absolvují II. část trenérského školení v březnu 2016.

 FOTOGRAFIE: http://phrakovnik.rajce.idnes.cz/Skoleni_treneru_Rakovnik_-_31.10.2015/

Velký dík a pochvala patří domácímu klubu za organizaci a přípravu celého semináře. Proběhl na špičkové úrovni a velmi kvalitním obsahem.

Mladí čeští trenéři se školili v Rakovníku
pozemnihokej.cz > Trenéři > Školení > Mladí čeští trenéři se školili v Rakovníku
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském