ÚSPĚCHY A VÝSLEDKY

stránka se připravuje

2016  

MUŽI

EuroHockey Indoor Club Championship (SK Slavia Praha) – Hamburk
7. místo muži  

EuroHockey Indoor Championship - Praha
4. místo muži    

EuroHockey Club Champions Trophy - (SK Slavia Praha) - Glasgowe
4. místo muži  

EuroHockey Club Champions Challange I - (TJ Slavia Hradec Král.) - Vídeň
5. místo muži  

World League Round 1 -Praha 
4. místo muži  

ŽENY

EuroHockey Indoor Club Championship (SK Slavia Praha) - Minsk
3. místo ženy   

EuroHockey Club Champions Challenge II - (HC Hostivař) - Lille
7. místo ženy 

EuroHockey Indoor Championships  - Minsk
6. místo ženy  

EuroHockey Club Champions Challenge I (SK Slavia Praha) - Praha
5. místo ženy 

World Legue Round 1 - Praha
1. místo ženy

U16 DÍVKY

EuroHockey5s Future Heroes Cup – Praha
2. místo 

U16 CHLAPCI

EuroHockey5s Future Heroes Cup – Praha
2. místo 

U18 CHLAPCI

2016 Eurohockey U18 Championship I, Cork
8. místo 

 

2015   

MUŽI  

Indoot World Cup - Lipsko
9. místo muži  

EuroHockey Club Trophy (SK Slavia Praha)  - Dublin
2. místo muži   


Indoor World Cup – Lipsko
3. místo ženy  

EuroHockey Championship II - Praha
4. místo muži    

ŽENY

EuroHockey Indoor Club Champions Club (SK Slavia Praha) – Siauliai
4. místo ženy   

EuroHockey Club Champions Challenge III (HC 1946 Praga) – Praha
1. místo ženy  

EuroHockey Championship II - Praha  
2. místo ženy     

U21 DÍVKY 

EuroHockey Indoor Junior Championships - Praha
5. místo juniorky  

U18 DÍVKY  

EuroHockey Youth Championships II – Mori
6. místo U18 dívky 

U21 CHLAPCI

Eurohockey U21 Championship, Svetin Ivan Zelina
- 1. místo 

U18 CHLAPCI

EuroHockey Youth Championship II - Calais 
2. místo U18 chlapci   

 

2014

MUŽI 

Hockey World League Round 1 - Hradec Králové
2. místo muži  

World League Round - Kapské Město
6. místo muži 

ŽENY

EuroHockey Indoor Champions - Praha
5. místo ženy 

Hockey World League Round 1 - Hradec Králové

3. místo ženy

U21 DÍVKY 

EuroHockey U21 Champions  -Waterloo

7. místo U21 dívky 

U16 DÍVKY 

EuroHockey Championships – Bologna
2. místo U16 dívky 

U21 CHLAPCI

Eurohockey U21 Championship - Hradec Kralove
- 2. místo  

U16 CHLAPCI   

EuroHockey Championships – Vídeň
8. místo U16 chlapci   

 

2013

MUŽI 

EuroHockey Championship - Boom 
8. místo muži 

World League Round 2 - Elektrostal

ŽENY

World League Round 2 - Valencie
5. místo ženy 

Eurohockey Championship III, Athens
- 2. místo ženy  

U18 CHLAPCI

Eurohockey U18 Championship, Prague
- 1. místo 

 

2012

MUŽI 

Olympic Qualifier - Kakamigahara 
5. místo muži  

EuroHockey Indoor Championship - Lipsko
2. místo muži  

World League I - Praha
5. místo ženy  
4. místo muži  

ŽENY

EuroHockey Indoor Championship - Lipsko 
5. místo ženy  

U21 DÍVKY 

ME U21 juniorky
2. místo juniorky  

 

U16 CHLAPCI

Eurohockey U16 Championship - Zagreb
- 3. místo 

 

 

2011

MUŽI 

Indoor World Cup - Poznaň
8. místo muži  

Champions Trophy Challenge II - Lille
5. místo muži  

ME Divize B - Vinnitsa
1. místo muži  

 

U18 CHLAPCI

EuroHockey Youth Championship II - Milano
U18 kluci

ŽENY

Indoor World Cup  - Poznaň
6. místo ženy  

Mistrovství Evropy divize C 
3. místo ženy

Eurohockey Championship III, Vienna
- 3. místo ženy  

U21 DÍVKY 

Indoor EuroHockey Champions U21 - Stirling Sports Village
3. místo dívky 

U18 CHLAPCI

EuroHockey Youth Championship II - Milano
U18 kluci

U18 DÍVKY

EuroHockey U18 Championship II - Praha
dívky 

 

2010

ŽENY

EuroHockey Indoor divize B - Nymburk 
1. místo ženy  

U21 DÍVKY 

ME U21 - Bra
6. místo dívky  

Eurohockey U21 Championship II, Bra
6. místo  

 

2009

MUŽI 

ME Divize B - Wrexham
4. místo muži  

 

Kvalifikace MS2010 – Buenos Aires
4. místo muži  

ŽENY

Mistovství Evropy divize C - Olten
2. místo ženy

Eurohockey U21 Indoor Championships - Siauliai

2008

ŽENY 

Halové Mistrovství Evropy divize B - Nymburk 
3. místo ženy

U21 DÍVKY 

Eurohockey U21 Championship II, Prague 
5. místo  

 

2007

MUŽI 

Indoor World Cup - Vídeň
4. místo muži  

Mistrovství Evropy - Manchaster 
8. místo muži  

ŽENY

Indoor World Cup - Vídeň
11. místo ženy  

U18 DÍVKY 

Eurohockey U18 Championship - Prague
dívky 

U21 DÍVKY 

Eurohockey Indoor Championships Vienna
- U21 dívky  

 

2006

U16 DÍVKY 

Eurohockey Championship - Praha
2. místo - postup do divize A 

2005 

MUŽI 

Světový hry hala - Duisburg
5. místo muži 

Mistrovství Evropy - Řím 

2. místo muži  

ŽENY 

Eurohockey Championship - Lithuania

Světový hry hala - Duisburg
3. místo  

 

2004

  

 

 

2003

Indoor World Cup - Lipsko
8. místo muži  

Indoor World Cup - Lipsko
4. místo ženy  

 

2002

2001

MUŽI 

HME Luzern, Švýcarsko
5. místo

 

1997

MUŽI 

HME Lievin, Francie
2. místo

Kvalifikace na ME Praha

 

1994

MUŽI

HME muži Bonn, Německo
3. místo

 

1988

MUŽI

Kvalifikace na ME San Sebastian, Španělsko

 

1982 

MUŽI 

Kvalifikace na ME Praha, Česká republika

 

1980

Olympic Games - Moskva 
2. místo ženy 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > ÚSPĚCHY A VÝSLEDKY
Loading...

Reprezentace

Loading...

Reprezentace

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...